23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmasPlaya El Castillo paplūdimys tampa nerūkymo paplūdimiu Tenerifėje

Playa El Castillo paplūdimys tampa nerūkymo paplūdimiu Tenerifėje

- Advertisement 3-


Rugsėjo 12-25 d. Puerto de la Kruzo miesto taryba per Piliečių dalyvavimo, Sveikatos ir Paplūdimių departamentus surengė internetinį balsavimą dėl nerūkymo zonų sukūrimo Playa del Castillo paplūdimyje, kuriame dalyvavo 231 žmogus, iš kurių 173 (74,89 proc.) pasisakė už tai, kad paplūdimyje būtų uždrausta rūkyti 100 proc. ir jame būtų visiškai nerūkoma.

Tarybos narė María Jesús Hernández džiaugiasi naujos platformos „Participa Puerto de la Cruz” populiarinimu tarp vietos gyventojų, kurie pirmą kartą galėjo įsitraukti ir dalyvauti sprendžiant vietovei skirtas temas ir darbotvarkes, kurios ir toliau bus skelbiamos savivaldybės interneto svetainėje.

Šiuo atveju bendrauti galėjo vyresni nei 16 metų gyventojai ir tik 33 žmonės (14,29 proc.) pasisakė už 50 proc. nerūkymo paplūdimį, o 25 žmonės (10,82 proc.) – už tai, kad ir toliau būtų leidžiama rūkyti visur.

Sveikatos ir paplūdimių tarybos narys Alberto Cabo sakė: „Tai, kad paplūdimyje būtų nerūkoma, nusprendė tik 33 žmonės (14,29 proc.): „Buvo labai malonu, kad piliečiai teigiamai įvertino iniciatyvą paplūdimyje sukurti nerūkymo zonas, skatinti sveikesnį gyvenimo būdą ir mažinti taršą mūsų pakrantėse.”

Per šį balsavimą Puerto de la Kruzas gavo naujų priemonių, kad ir toliau galėtų įtraukti vietos gyventojus į sprendimų priėmimą, siekiant miesto pažangos ir tobulėjimo, sakoma miesto merijos pranešime.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai