30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaOraiPirmąją birželio savaitę Kanarų salose prasidės lietus

Pirmąją birželio savaitę Kanarų salose prasidės lietus

- Advertisement 3-


Birželio pradžia atneš „gausias” liūtis, kurios kitą savaitę paveiks Kanarų salas, ypač antradienį ir trečiadienį, kai tikimasi Atlanto fronto atėjimo, kuris gali palikti gana daug lietaus archipelage kartu su elektros audromis.

Tačiau likusią savaitės dalį kai kuriose salose tikimasi daugiau lietaus, tačiau apskritai jis bus silpnesnis. Šią popietę, ketvirtadienį, birželio 1st d., nuo vidurdienio La Palmoje, Tenerifėje, Gran Kanarijoje, Lansarotėje ir Fuerteventūroje bus debesuota, tikėtinas nedidelis lietus.

Savaitgalį debesuotumas didės, ypač kalnuotesnių salų šiaurėje, taip pat Tenerifės ir Gran Kanarijos vidaus rajonuose ir pietrytiniuose šlaituose, kur numatoma daugiau lietaus.

Pirmaja birzelio savaite Kanaru salose prasides lietus

Pirmaja birzelio savaite Kanaru salose prasides lietus 1

Kokia orų prognozė kitai savaitei?

Kanarų salas kitą savaitę paveiks Atlanto frontas, atnešantis į salyną gausų lietų. Orų prognozių modeliai antradienį ir trečiadienį prognozuoja daug kritulių, kuriuos gali lydėti elektros audros.

Remiantis Europos ECMWF modeliu, per šešias valandas La Palmos ir Tenerifės vietovėse sukauptas kritulių kiekis turėtų viršyti 30 mm.

Tačiau Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) prognozė, atsižvelgiant į tai, kad iki minėtų datų dar toli, gali keistis, nors šiuo metu joje teigiama, kad bus nepastovus vėjas, dėl šio fronto atėjimo didės debesuotumas ir kritulių tikimybė, taip pat pirmadienį kris temperatūra.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai