24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosPer ateinančias dvi savaites Ispanijoje vyks daugiau streikų, kurie turės įtakos skrydžiams

Per ateinančias dvi savaites Ispanijoje vyks daugiau streikų, kurie turės įtakos skrydžiams

- Advertisement 3-


Keliautojų į Ispaniją, įskaitant Kanarų salas, šią vasarą gali laukti sunkus metas, nes kelios Ispanijos oro linijų bendrovės grasina streikais atostogų sezono metu, o oro linijų pilotų profsąjunga SEPLA, kuri svarsto galimybę surengti keletą naujų streikų, dėl kurių gali nukentėti daugybė poilsiautojų.

Jei SEPLA nuspręstų tęsti savo veiklą, tai gali smarkiai paveikti JK keleivius vežančias oro transporto bendroves, įskaitant „Ryanair”, „easyJet”, „Jet2”, „Vueling” ir „Norwegian”, taip pat „Iberia”, „Iberia Express”, „Air Nostrum”, „Air Europa”, „Swiftair”, „Plus Ultra”, „Eurowings” ir „Evelop”, kurioms taip pat gresia didelis poveikis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

SEPLA nerimauja, kad dabartiniai streikai yra neveiksmingi, nes Ispanijos teisės aktai reikalauja, kad net ir streiko dienomis būtų teikiamos minimalios paslaugos, taigi kai kurie skrydžiai vis tiek būtų vykdomi, o tai iš esmės panaikina bet kokių protesto akcijų poveikį.

Pastaruoju metu 90 % „Air Nostrum” ir „Air Europa” skrydžių vis dar buvo vykdomi per pilotų streikus, o atšaukta mažiau nei 20.

Penktadienį SEPLA generalinis sekretorius Javieras Fernandezas-Picazo sakė, kad jie tikrai svarsto galimybę surengti rimtesnius streikus. SEPLA stengiasi, kad prie jų prisijungtų ir kiti, pavyzdžiui, skrydžių vadovai ir keleivių salono įgulos nariai, teigdami, kad vyriausybės teisės aktai panaikino jų „konstitucinę teisę streikuoti”

Jų teigimu, tai sumažino streikų poveikį, o tai reiškia, kad oro linijų vadovai nejautė pareigos derėtis su darbuotojais, nes poveikis jų paslaugoms buvo minimalus.

Manuelis Reyesas, vyriausiasis SEPLA delegatas „Air Nostrum”, teigė, kad „nesuvokiama, jog vyriausybė leidžia oro linijų bendrovėms slėptis už piktnaudžiavimo minimaliomis paslaugomis.”

SEPLA paskelbė, kad gegužės 22, 23, 25, 26, 29 ir 30 dienomis, o birželio 1 ir 2 dienomis visuose Ispanijos oro uostuose bus daugiau streikų, ir įspėjo, kad jei nebus pasiektas tinkamas susitarimas, streikų bus daugiau.Jungtinės Karalystės keliautojai, atvykę į Ispanijos oro uostus, taip pat gali tikėtis daugiau vėlavimų, nes šiomis dienomis pasus antspauduoti galės mažiau darbuotojų.th

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos