25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaOraiPenkiose salose perspėjimai dėl oro sąlygų, o Tenerifėje prognozuojamas šaltis ir ledas

Penkiose salose perspėjimai dėl oro sąlygų, o Tenerifėje prognozuojamas šaltis ir ledas

- Advertisement 3-


AEMET atnaujino šio vakaro ir rytojaus (ketvirtadienio) orų prognozę, pagal kurią kai kuriose Tenerifės dalyse numatomas šaltis ir ledas, o Gran Kanarijoje, Tenerifėje, La Palmoje, La Gomeroje ir El Hierro iki penktadienio pratęsiamas geltonas įspėjimas dėl oro sąlygų.

Šiandien (trečiadienį) geltoni įspėjimai dėl stipraus vėjo ir nepalankių jūros sąlygų palietė keturias Kanarų salas, ketvirtadienį – penkias, o penktadienį – dvi, ir kol kas šie reiškiniai neaplenkė tik Lansarotės ir Fuerteventuros.

Todėl rytojaus orų prognozė:

LANZAROTE: Šiek tiek debesuotas dangus, temperatūra mažai keisis: aukščiausia temperatūra 19 °C, žemiausia 14 °C, pūs vidutinio stiprumo ar stiprokas šiaurės rytų vėjas.


FUERTEVENTŪRA:

Ryte debesuota su saulės pertraukomis. Mažai besikeičianti temperatūra, aukščiausia 20 °C, žemiausia 17 °C. Vidutinio stiprumo iki stipraus šiaurės rytų vėjas.


GRAN KANARIJA:

Šiaurėje protarpiais debesuota su nedidele tikimybe, pirmoje dienos pusėje šalies gilumoje gali būti pavienių liūčių. Likusioje salos dalyje šiek tiek debesuotas dangus su saulėtais protarpiais. Vidutinio stiprumo arba stiprus šiaurės rytų vėjas, kurio gūsiai viršys 70-75 km/h viršukalnėse, pietryčių ir šiaurės vakarų šlaituose. Aukščiausia temperatūra sieks 20 °C, žemiausia – 17 °C


TENERIFE:

Visoje saloje daugiausia debesuota, išskyrus pietvakariuose, kur bus daugiau saulės. Pirmoje dienos pusėje neatmetami pavieniai krituliai, taip pat šalnos ir kai kur ledas centrinėse viršūnėse

Šiaurės rytų vėjas, kuris bus intensyvesnis pietryčių šlaite ir kraštutiniame šiaurės vakarų bei vakariniame didmiesčio fasade, kur tikėtini gūsiai, viršijantys 70-75 km/val. Vėjas pūs vakarinėje pakrantėje. Aukščiausia ir žemiausia temperatūra 21 °C, žemiausia – 17 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai