31.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 31 liepos, 2021
Reklama
PradžiaFuerteventuraPavojaus lygiai Kanarų salose, išskyrus Tenerifę, išliks nepakitę iki kovo 4 dienos

Pavojaus lygiai Kanarų salose, išskyrus Tenerifę, išliks nepakitę iki kovo 4 dienos

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybės viceprezidentas Antonio Olivera vakar dienos popietę po šios savaitės Valdančiosios tarybos posėdžio patvirtino, kad po kelias savaites gerėjusių salų epidemiologinių duomenų šią savaitę jie vėl pablogėjo, todėl visos salos išlieka dabartiniame pavojaus lygyje.

Spaudos konferencijoje A. Olivera pažymėjo, kad susitikimo metu buvo išlaikytas pavojaus lygio kiekvienoje saloje galiojimas, tačiau pirmadienį bus sušauktas papildomas Valdančiosios tarybos susitikimas, kurio metu metu bus iš naujo vertinami pastarųjų dienų duomenys.

Sveikatos apsaugos ministerijai peržiūrėjus epidemiologines ataskaitas, pavojaus lygiai salose išlieka tie patys, tad La Palma, Fuerteventura, La Gomera ir El Hierro regionai lieka pirmajame, Tenerifė ir Gran Kanarija antrajame, o Lanzarote ir La Graciosa – ketvirtajame pavojaus lygiuose.

Dabartiniai pavojaus lygiai Kanarų salose galios iki kovo 4-osios dienos. Tenerifėje 2 pavojaus lygis galios iki kovo 7 dienos.

„Matome, kad pagerėjusi situacija nespėjo įsitvirtinti, tad mes labai gerai suprantame sekančius veiksmus“.

Čia jis priminė, kad praėjusį penktadienį Kanarų salose užsikrėtimų dažnio rodiklis per septynias dienas buvo mažesnis nei 50, o tai reiškia, kad buvo įvykdytas vienas iš tarptautinių standartų, įrodančių, kad regionas yra saugus nuo Covid-19 viruso, tačiau šiuo metu rodiklis jau siekia 54.61.

„Mes artėjame prie ribos, kuri yra būtina norint užtikrinti, kad salos taptų saugios šalių, iš kurių atvyksta turistai, gyventojams“, – tęsia A. Olivera. Tačiau jis pažymi, kad dar nėra visiškai aišku, kada galima bus planuoti turistų grįžimą į Kanarų salas, nors ir pabrėžia, kad regioninė vyriausybė ir turizmo sektorius daro viską, kas įmanoma, kad tai atsitiktų kuo greičiau.

„Mes visi puikiai suprantame, kad tai priklauso ne tik nuo Kanarų salų. Daug kas priklauso ir nuo šalių, iš kurių atvyks keliautojai bei, žinoma, nuo tarptautinių saugumo standartų ir priimtų susitarimų“, – tikina A. Olivera.

A.Olivera pridūrė, kad Kanarų salos nusprendė tinkamai ir laiku priimti sprendimus, kad epidemiologinis lygis ir toliau būtų griežtai kontroliuojamas, kad būtų maksimaliai pagreitinamas vakcinacijos lygis bei kuo greičiau atsinaujintų turistų srautai.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai