26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaLanzarotePaslaptingasis "ratų smėlyje" autorius atskleidžia savo tapatybę

Paslaptingasis „ratų smėlyje” autorius atskleidžia savo tapatybę

- Advertisement 3-


Paslaptingas menininkas pagaliau atskleidė savo tapatybę Lansarotėje, grįžęs į paplūdimius ir pakrantę, kad sukurtų nuostabius koncentrinius raštus smėlyje po to, kai kelerius metus buvo dykumoje, nes sirgo depresija.

Didžiosios Britanijos gyventojas Simonas Turneris, kuris saloje gyvena jau kelerius metus, socialinėje žiniasklaidoje rašė: „Tai yra nuostabus menininkas: „Vakar vėl ėmiau kontroliuoti ir buvau kūrybingas paplūdimyje ir pakrantėje. Kokią gražią dieną irgi galėjau pasirinkti, dalydamasis paplūdimiu su visais šiais spalvingais parasparnių kupolais čia, Lansarotėje.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Paslaptingasis ratu smelyje autorius atskleidzia savo tapatybe

„Po ilgos kovos su depresija šiandien matau, kad vėl galiu būti kūrybingas”, – pridūrė jis, švęsdamas savo sugrįžimą į meninę kūrybą Las Canterías de Órzola paplūdimyje.

Jau seniai Turneris Lansarotės paplūdimiuose La Cantería Órzola, La Garita (Arrieta), El Jabillo ir Playa Grande (Tías) bei El Reducto (Arrecife) smėlyje nebuvo piešęs tokių didingų piešinių dideliu masteliu ir su didžiuliu tikslumu.

Paslaptingasis ratu smelyje autorius atskleidzia savo tapatybe 2

Žmonės stebėjosi jo piešiniais ir klausė, kas slypi už šių neįtikėtinų kūrinių, kurie buvo matomi tik trumpą laiką, kol juos visiems laikams nuplovė potvynis ir atoslūgis.

Paslaptingasis ratu smelyje autorius atskleidzia savo tapatybe 4

Atvaizdai: Simonas Turneris

- Advertisement 4-

Naujausi