26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasOro eismo kontrolieriai įspėja, kad pirmadienį bus "daug vėlavimų ir atšaukimų

Oro eismo kontrolieriai įspėja, kad pirmadienį bus „daug vėlavimų ir atšaukimų

- Advertisement 3-


Oro eismo kontrolieriai įspėjo, kad rytoj (pirmadienį) 162 darbuotojai, dirbantys 12 valdymo bokštų, kurie buvo privatizuoti 2020 m., įskaitant keturis Kanarų salose – Lansarotės, Fuerteventuros, La Palmos ir El Hierro oro uostus, – per 24 valandų streiką, kurį paskelbė rytoj (pirmadienį), gali „smarkiai vėluoti ir atšaukti skrydžius”.

Jie pataria keleiviams, kurie rytoj turi skristi į vieną iš paveiktų oro uostų arba iš jo, iš anksto pasitikrinti savo skrydžio patvirtinimą oro linijų bendrovėse, nes daugelis vartotojų socialiniuose tinkluose skundžiasi, kad oro linijos neteikia informacijos apie jų skrydžių būklę.

Įspėjimas paskelbtas po to, kai Susisiekimo ministerija paskelbė apie „minimalias paslaugas”, t. y. garantavo, kiek darbuotojų suteiks paslaugoms teikti.

Skraidymų apsaugos lygis priklauso nuo jų tipo ir teritorijų, kurias jie jungia, pavyzdžiui, vidaus maršrutų tarp salų atveju 70 % skrydžių iš Fuerteventuros, 69 % skrydžių iš El Hierro ir Lansarotės ir 61 % skrydžių iš La Palmos yra apsaugoti.

Skrydžių su žemynine Ispanijos dalimi atveju Fuerteventuros ir Lansarotės skrydžių garantija sumažėja iki 53 %, o El Hierro į sąrašą neįtraukta, nes iš jos nėra tiesioginių skrydžių į žemyninę Ispanijos dalį.

Oficialios informacijos apie tarptautinius skrydžius nėra, nes juos vykdo užsienio oro bendrovės. Tai reiškia, kad daugiau tikimasi vėlavimo nei atšaukimo, tačiau vis tiek patariama iš anksto pasiteirauti oro linijų bendrovės.

Ką daryti, jei skrydis vėluoja arba yra atšaukiamas?Pakaitinis skrydis:
Daugeliu atvejų oro transporto bendrovė turi surasti jums alternatyvų skrydį į paskirties vietą, taip pat gali pasiūlyti maisto, gėrimų ir galimybę susisiekti. Vėluojant skrydžiui, kai reikia likti nakvoti, bendrovė gali suteikti viešbutį ir transportą į oro uostą ir iš jo.


Surinkti informaciją:


Saugokite įlaipinimo kortelę ir visus kitus kelionės dokumentus. Visą laiką būkite informuoti apie iškilusią problemą ir saugokite visų oro linijų pranešimų kopijas. Saugokite čekius už viską, ką teko pirkti dėl problemos. Užsirašykite atvykimo į paskirties vietą laiką.

Vėliau reikalaukite kompensacijos:


Jei neskridote kitu skrydžiu, turite teisę atgauti visą už bilietą sumokėtą sumą. Paprašykite oro linijų bendrovės apmokėti bet kokias papildomas išlaidas, atsiradusias dėl problemos, pavyzdžiui, apgyvendinimo, maisto ar prarasto bagažo pakeitimo. Taip pat nepamirškite, ar turite teisę į papildomą kompensaciją.

Turite nuorodą į oro transporto keleivių teises, kad sužinotumėte, ar galite pretenduoti į kompensaciją:

undefinedhttps://travelrefund.com

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai