24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasNyderlandai pašalina Kanarų archipelagą iš nerekomenduojamųjų vykti krypčių sąrašo

Nyderlandai pašalina Kanarų archipelagą iš nerekomenduojamųjų vykti krypčių sąrašo

- Advertisement 3-

Nyderlandų vyriausybė, kuri iki šiol rekomendavo savo piliečiams nevykti į Kanarų salas, nes šios buvo traktuojamos kaip nesaugi vieta kelionėms dėl pavojingos situacijos, susijusios su koronavirusu, paskelbė, kad, atsižvelgdama į viruso evoliuciją, pašalina Kanarų archipelagą iš nerekomenduojamų vykti krypčių sąrašo.

Tai reiškia, kad olandų turistai, grįžę namo iš Kanarų salų, neturės saviizoliacijoje praleisti 10 dienų ar atlikti PCR tyrimo. Tačiau tokie reikalavimai ir apribojimai vis dar galioja likusioje Ispanijos dalyje.

Atsižvelgiant į Nyderlandų epidemiologinius duomenis, nutarimas yra kiek netikėtas, nes užsikrėtusiųjų statistikos skirtumas tarp Olandijos ir Kanarų salų yra didžiulis. Pagal Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro ataskaitą, Nyderlanduose per pastarąsias 14 dienų nustatyta 674 riba 100 000 gyventojų. Tuo tarpu archipelage vos 40.03 per 7 dienas, bei 75.58 per 14 dienų.

Nyderlandų pasiruošimas skraidinti savo piliečius į archipelagą yra geras ženklas Kanarų salų turizmui. Primename, kad anksčiau Vokietijos vyriausybė, atsižvelgdama į pagrindinės Vokietijos epidemiologinės analizės – Roberto Kocho instituto vertinimus, išbraukė Kanarų salas iš Covid-19 „rizikos zonų“ sąrašo. Be to ir Jungtinė Karalystė atšaukė 14-os dienų saviizoliaciją, visiems keliautojams, grįžusiems iš Kanarų salyno.

Vakar vakare Kanarų salų vyriausybė pateikė išsamią informaciją apie savo naują pasiūlymą keliautojams, norintiems apsistoti archipelage. Tam bus reikalingas neigiamas koronaviruso testo rezultatas. Jei penktadienį parlamente pasiūlymas bus priimtas ir pasirašytas, jis turėtų būti įgyvendintas per artimiausias 15 dienų.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai