24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosNuomos kaina Kanarų salose vėl kyla

Nuomos kaina Kanarų salose vėl kyla

- Advertisement 3-

Rugpjūtį nuomos kaina Kanarų salose pakilo 0.4% lyginant su liepos mėnesiu. Tačiau lyginant su praeitų metų rugpjūčiu, nukrito 0.8%.

Pagal Fotocasa.es nekilnojamojo turto indeksą, kaina stabilizavosi ties 9.67 euro/m² riba. Tuo tarpu kaina Ispanijoje yra 10% didesnė ir sudaro 10.74 euro/m².Ispanijoje, dešimtyje autonominių regionų rugpjūčio mėnesį užregistruotas nuomos kainų mažėjimas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kantabria regione kaina nukrito – 3.4% ir tai yra mažiausia nuomos kaina tarp visų regionų. La Rioja regione – 2.2%, Balearic salose – 1.9%, Navarre – 1.7%, Aragone – 1.5%, Ekstremadure – 1.3%, Andalusijoje – 0.8%, Kastile – La Manče – 0.5%, Valencijoje -0.3% ir Madride -0.3%.Tačiau kaikuriuose regionuose pastebimas ir kainų kilimas – Basque Country 1.7%, Asturiase 1%, Kastile and Leone 0.7%, Kanarų salose 0.4%, Murcia regione 0.4%, Galicijoje 0.3% ir Katalonijoje 0.1%.Las Palme nuomos kainos pakilo 1.5% ir tai sudaro 10.03 euro/m². Tačiau Santa Cruz de Tenerifėje kainos nukrito 1.2%, dabar vidutinė nuomos kaina – 9.28 euro/m². Lyginant mėnesinius svyravimus, nuomos kaina krinta šešiose savivaldybėse. Tai Granadilla de Abonoje -5.2%, Puerto de la Cruze -3.6%, Arone -2.1%, Adeje -0.8%, Telde -0.6% ir Santa Lucía de Tirajane -0.5%. Tačiau tokiose savivaldybėse kaip San Bartolomé de Tirajane 8.3%, San Cristóbal de La Lagunoje 4.3%, Las Palmas de Gran Kanarijoje 2% ir Santa Cruz de Tenerife sostinėje 0.7%, kainos kyla.

Aukščiausia kvadratinio metro kaina rugpjūčio mėnesį nustatyta San Bartolomé de Tirajano savivaldybėje – 12.31 eurų/m². Tuo tarpu pigiausia – 8.08 eurų/m² per mėnesį, Santa Lucía de Tirajane. Šaltinis Eldia

Apie dabartinę NT kainų situaciją Tenerifėje ir Kanarų salose paprašėme pakomentuoti Simoną Sabonaitį, Dream Homes Tenerife NT Agentūros Vadovą.

Pasak Simono, yra normalu, jog esant dabartinei situacijai ir lyginant su praeitais metais, nuomos kainos šiek tiek pakrito. Atsirado daugiau pasiūlos. Nemažai trumpalaikių nuomų savininkų bent jau artimiausiems 6 mėnesiams pasirinko ilgalaikės nuomos alternatyvą. Rugpjūčio mėnesio nuomų kainų kilimas, lyginant su liepos, dažniausiai susijęs dėl padidėjusios paklausos. Šeimos su vaikais ieško naujų namų arčiau mokyklų, taip pat po vasaros atostogų grįžtantys gyventojai ieškosi naujos gyvenamosios vietos.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos