23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėNuo sekmadienio vakaro atnaujinami kelio TF-1 darbai pietinėje dalyje

Nuo sekmadienio vakaro atnaujinami kelio TF-1 darbai pietinėje dalyje

- Advertisement 3-


Ateinančią savaitę Tenerifės vyriausybė atnaujins kelio TF-1 dangą ties Playa de las Américas, San Eugenio, Fañabe, La Caleta, Los Menores ir Adeje sankryžomis. Darbai bus atliekami nuo šios dienos (rugsėjo 4th sekmadienio) ankstyvo vakaro iki penktadienio ryto.

Darbo metu nuo 22:00 iki 6:00 val. ryto bus įrengti keli apylankos maršrutai, kad vairuotojams būtų kuo mažiau spūsčių ir nepatogumų.


Pakeitimai nuo rugsėjo 4 iki rugsėjo 9d.:

Sekmadienio vakaras:

Transporto priemonės, važiuojančios bet kuria kryptimi ir norinčios patekti į Playa de Las Américas, turi važiuoti San Eugenio sankryža (74).

Kita vertus, norintys iš šios vietos išvažiuoti į Adeje, turėtų išvažiuoti Santa Cruz kryptimi ir apsisukti Arona/Los Cristianos sankryžoje (72).

Be to, norintys vykti į Tenerifės sostinę iš „Siam Mall” prekybos centro/Las Americas sankryžos, turėtų vykti į Adechę iki 76 išvažiavimo ir ten keisti kryptį.


Pirmadienio naktį:

transporto priemonės, norinčios patekti į San Eugenio sankryžą (74 sankryža), turi važiuoti į Costa Adeje/Torviscas/Playa Fañabé sankryžą, pažymėtą 76 numeriu.


Antradienio naktį:

transporto priemonės, važiuojančios link Santa Kruso ir norinčios iš 76 sankryžos išvažiuoti į Costa Adeje, La Caleta arba Playa Fañabé, turi toliau važiuoti į San Eugenio sankryžą (75).

Jeigu norite išvažiuoti į Adechę per 79-ąją sankryžą, turite važiuoti toliau iki Costa Adeje/La Caleta/Playa Fañabé sankryžos (78), apsisukti ir grįžti į kelionės tikslą.

Taip pat, jei norite iš Adechės važiuoti į Santa Krusą, turite važiuoti iki Los Menores/Armeñime/Playa Paraíso sankryžos (81) ir prisijungti prie greitkelio norima kryptimi.


Trečiadienio vakaras:

transporto priemonės, norinčios įvažiuoti į Los Menores, Armeñime arba Playa Paraíso vietoves Guía de Isora kryptimi, turi važiuoti iki Vera de Erques/Playa San Juan sankryžos, pakeisti kryptį ir grįžti atgal į paskirties vietą.

Jei norite atlikti manevrą priešinga kryptimi, turite išvažiuoti per Adechės sankryžą (79A) ir keisti kryptį 78 sankryžoje.


Ketvirtadienio vakaras:

Galiausiai, rugsėjo 8 d. transporto priemonės, norinčios įvažiuoti į Adechę arba prisijungti prie kelio iš šios vietos, turi naudotis 81 sankryža (Los Menores/Armeñime/Playa Paraíso).

Vairuotojai, važiuojantys Santa Kruso kryptimi ir norintys įvažiuoti į Adechę per 79-ąją sankryžą, turi važiuoti iki 78-osios sankryžos, apsisukti ir grįžti į 81-ąją sankryžą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai