28.3 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 9 gruodžio, 2021
Reklama
PradžiaKanarų SalosNuo pirmadienio vakaro Kanarų salose atšaukta komendanto valanda

Nuo pirmadienio vakaro Kanarų salose atšaukta komendanto valanda

- Advertisement 3-

Kanarų salų Vyriausybės atstovas spaudai Julio Pérez po vakar dienos (pirmadienio) popietę įvykusio neeilinio Valdančiosios tarybos posėdžio pranešė, kad Kanarų salų Aukščiausiajam teisingumo teismui (TSJC) atsisakius duoti sutikimą paskelbti komendanto valandą ir uždaryti salų teritoriją, Vyriausybė nusprendė panaikinti komendanto valandą jau nuo pirmadienio vakaro.

J. Pérez pareiškė, kad „Į gatvę galima išeiti bet kuriuo paros metu. Svetingumo ir viešojo maitinimo įstaigų bei parduotuvių darbo laiko apribojimai ir darbo valandos išlieka. Žmonių, galinčių susirinkti tiek viešose, tiek privačiose erdvėse, skaičiaus apribojimai nėra keičiami. Gatvėse draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, parkai lieka uždaryti. Visos kitos taisyklės išlieka“.

Vyriausybė piliečius paragino laikytis taisyklių, kurios užtikrintų pandemijos mažėjimo mastą. „Šį vakarą jau galite išeiti į gatvę, bet tikriausiai ten nebus ką veikti“, – teigė J. Pérez. „Dabar mums visiems kaip niekada svarbu elgtis atsakingai, kad galėtume grįžti į normalų gyvenimą“, – tikino Vyriausybės atstovas spaudai.

Vyriausybė tvirtina ketinanti apskųsti TSJC sprendimą Aukščiausiajam Teismui. Apeliacinis skundas bus pateiktas jau artimiausią trečiadienį arba ketvirtadienį. Aukščiausiasis Teismas savo verdiktą turėtų pateikti po 5 dienų nuo skundo pateikimo datos.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai