26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasNuo nulinio turizmo iki rekordinio turistų srauto praėjus trejiems metams po uždarymo

Nuo nulinio turizmo iki rekordinio turistų srauto praėjus trejiems metams po uždarymo

- Advertisement 3-


Prieš trejus metus, 2020 m. kovo 15 d., sekmadienį, Kanarų salos buvo uždarytos dėl Covid, lėktuvai buvo sustabdyti, dangus buvo tuščias, viešbučiai uždaryti, o salose turizmas buvo „nulinis” daug ilgesnį laiką, nei tikėtasi.Turizmo atsigavimą gerai užfiksavo ir pasidžiaugė oro eismo kontrolieriai, kurie vakar (antradienį) paskelbė nuotrauką, kurioje matyti, kiek lėktuvų skraidina poilsiautojus į Tenerifę.th

The recovery of tourism has been well-documented and celebrated by air traffic controllers who posted an image on yesterday (Tuesday) showing the number of planes bringing holidaymakers to Tenerife.

Tviteryje dispečeriai rašė: „Šiuo metu Tenerifės pietinio oro uosto prieigose yra gana linksma: vienu metu nusileisti saloje laukia iki 12 lėktuvų”.

Kanarų salos yra didžiausias Ispanijos regionas, kurio plotas siekia 1 370 000 kvadratinių kilometrų, ir viena didžiausių oro erdvių Europoje, kurios koordinavimą koordinuoja tas pats skrydžių valdymo centras, remiantis „Enaire” duomenimis.

Taip yra todėl, kad dauguma žemyno šalių turi daug mažesnę kontroliuojamą oro erdvę, nes ji yra jų teritorijos tęsinys į viršų. Kanarų salos yra kitokios, nes jų oro erdvė tęsiasi į pietus nuo Nouadibou (Mauritanija) ir išilgai Vakarų Sacharos pakrantės, aukščiau vandens juostos, kuri „priklauso” Marokui.

undefined

undefined

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai