23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaIspanijaNuo kovo 30-osios panaikinamas atvykimo iš JK į Ispaniją draudimas

Nuo kovo 30-osios panaikinamas atvykimo iš JK į Ispaniją draudimas

- Advertisement 3-

Ispanijos vyriausybė antradienį patvirtino, kad galiausiai bus panaikintas atvykimo iš Jungtinės Karalystės apribojimas. Primename, kad siekiant kontroliuoti naujų Covid-19 atmainų plitimą buvo įvestas net 3 mėnesius trukęs draudimas keliauti.

Ministrų taryba paskelbė atšauksianti nuo 2020 metų gruodžio 22-osios galiojusį draudimą atvykti iš Jungtinės Karalystės į Ispaniją.

Ispanijos vyriausybė šį JK draudimą per pastaruosius tris mėnesius pratęsė net šešis kartus.

Iš Jungtinės Karalystės buvo leista įvažiuoti tik Ispanijos gyventojams ir Ispanijos arba Andoros piliečiams. Dauguma britų, kurie yra nekilnojamojo turto, esančio Kanarų salose savininkai, tačiau nėra Ispanijos rezidentai, neturėjo galimybės įvažiuoti į Ispaniją.

Kovo 9 dieną buvo pratęstas paskutinis draudimas truksiantis iki kovo 30 dienos, kuris stabdė keltų ir lėktuvų reisus maršrutu Jungtinė Karalystė – Ispanija.

Siekiant užkirsti kelią naujų koronaviruso atmainų plitimui, apribojimai atvykstantiems iš Brazilijos ir Pietų Afrikos Respublikos bus pratęsti iki balandžio 13 dienos. Atvykstantiems iš Didžiosios Britanijos šis apribojimas nebegalios. Ispanijos vyriausybės atstovė spaudai Maria Jesus Montero antradienį pareiškė, kad vakcinacijos kampanija šioje šalyje yra labai pažengusi.

Ši gera žinia pasirodė praėjus vos kelioms valandoms po to, kai Didžiosios Britanijos vyriausybė paskelbė, kad pagal naujas Covid-19 pandemijos taisykles nuo kovo 29 dienos Jungtinės Karalystės gyventojai galės keliauti į užsienį, pirkti, nuomoti ar parduoti savo nekilnojamąjį turtą.

Naujosios JK vyriausybės nustatytos „pagrįstos kelionės į užsienį priežastys“ apima apsilankymą nekilnojamojo turto agentūroje, vystytojo pardavimo biure ar parodomajame name, taip pat apžiūrą, skirtą gyvenamųjų būstų nuomai ar pirkimui, bei įsikeldinimo į nekilnojamąjį turtą procedūra.

Tačiau Boris Johnson vyriausybė vis dar neleidžia atostogauti užsienyje, o tai reiškia, kad visiems, pagautiems pažeidusiems kelionių taisykles ir išvykusiems atostogauti į Ispaniją ar kitą šalį, gresia iki 5 000 svarų sterlingų (5 800 eurų) bauda.

JK valdžios institucijos turės išsiaiškinti, ar skrydis į užsienį patikrinti nekilnojamojo turto stovio galės būti laikomas „pagrįsta dingstimi“, nes daugelis britų keletui mėnesių paliko savo namus Ispanijoje be priežiūros ir apsaugos.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai