25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosNavigacija Kanarų salų keliukuose

Navigacija Kanarų salų keliukuose

- Advertisement 3-

Važiuojant į kelionę automobilių į Kanarų salas tikrai naudinga su savimi turėti navigacijos sistemą. Ji padės visada tiksliai sužinoti, kaip ten nuvažiuoti, kad kelionė po svetimas šalis nepateiktų nemalonių siurprizų ir netektų gaišti laiko ieškant teisingo maršruto.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis navigatorių

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiuolaikinėje rinkoje yra prieinama labai daug skirtingų navigacijos sistemų iš įvairiausių gamintojų. Esminis jų visų veikimo principas yra vienodas – šie prietaisai matuoja, kiek laiko praeina nuo užklausos iki jos pateikimo ir, tokiu būdu, pagal elektromagnetinių bangų greitį apskaičiuoja, kiek navigacija yra nutolusi nuo sistemos palydovų. Apdorojęs šią informaciją, navigatoriaus procesorius gali nustatyti tikslią prietaiso geografinę padėtį (įprastai galima paklaida siekia vos 5–15 metrų).

Tačiau įvairių modelių gaminiai šią funkcija atlieka su skirtingu efektyvumu. Tai priklauso nuo jų viduje sumontuotų komponentų. Renkantis navigacijos sistemą, patartina atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 •          
            Ekrano dydis.                   Kuo didesnis ekranas, tuo patogiau bus matyti žemėlapius ir                    automobilio padėtį.
           
 •           Procesorius. Nuo             šio komponento priklauso, kaip greitai bus apdorojamos vartotojo                 užklausos ir nustatoma buvimo vieta. Taip pat jis gali turėti      įtakos papildomoms funkcijoms, jeigu tokios yra numatytos.
           
 •           Atminties talpa.                Nuo šio rodiklio priklauso, kiek žemėlapių galėsite turėti         įrenginyje vienu metu ir koks bus jų detalumas. Šiuolaikiniai            įrenginiai įprastai turi galimybę praplėsti atmintį           pasinaudojant atminties kortelėmis.
           
 •           Palaikomi žemėlapiai.      Reikia įsitikinti, kad įrenginys turės žemėlapius, kurių jums                reikia.
           
 •           Vartotojo sąsajos kalba. Taip pat visada pravartų patikrinti, ar įrenginyje palaikoma                   kalba, kurią jus suprantate, kitaip naudotis įrenginiu gali būti    ne itin patogu.                   
           
 •           Papildomos funkcijos.    Jeigu norite, kad jūsų navigatorius atliktų ir kitas funkcijas        automobilyje, pvz., atkurtu multimedijos failus, atkreipkite dėmesį                   į palaikomų formatų ir funkcijų sąrašą.
           
 •           Komplektacija.                 Patikrinkite, ar su įrenginiu pridedami visi reikiami baziniai     priedai, kad galėtumėte iš karto pradėti juo naudotis.

Kaip pavyzdį paimkime konkretų navigatoriaus modelį VORDON ir aptarkime jį pagal aukščiau paminėtus pasirinkimo kriterijus. Navigacijos sistema VORDON VGPS5EUAV turi 5 colių ekraną ekraną su 800×400 skiriamąja geba, ko visiškai pakanka patogiai žemėlapių peržiūrai automobilyje. Taip pat prietaisas nėra per didelis, tad netrukdo matomumui. Šiame modelyje įrengtas mobilios klasės ARM CORTEX A9 800 Mhz procesorius, kurio pagreičio visiškai pakanka sklandžiam tiek pagrindinių, tiek papildomų funkcijų atlikimui.

Įrenginys gali pasigirti 8 GB integruotos atminties, kurios pakanka jame jau įdiegtiems Europos žemėlapiams, o jeigu norėsite pridėti dar daugiau žemėlapių – atmintį galima praplėsti daugiausiai 32 GB microSD atminties kortele.

Būtent šiame modelyje prieinamos vartotojo sąsajos kalbos yra anglų, vokiečių ir lenkų. Tai neturėtų sudaryti problemų jaunesniems ir vidutinio amžiaus asmenims, kadangi šiais laikais daugelis žmonių kalba angliškai. Tačiau nesuprantantiems vienos iš trijų prieinamų kalbų reikėtų ieškoti kito modelio.

Tarp papildomų šios navigacijos sistemos funkcijų iš karto išskiriamas įvairių multimedijos failų palaikymas, kas reiškia, kad juos galėsite atkurti ir peržiūrėti tiesiog navigatoriaus ekrane. Palaikomi garso formatai yra AAC, MP2, MP3, WAV ir WMA, o atkuriami vaizdo failai – MPEG1, MPEG2, MPEG4, MJPG, H263 ir H265.

Kaip matote, šis konkretus pavyzdyje patiektas modelis būtų ganėtinai gerai pasirinkimas, jeigu prieš važiuodami į Kanarų salas norėtumėte įsigyti navigacijos sistemą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock