26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaGran KanarijaNaujos Gran Kanarijos kino studijos atidarymas planuojamas 2021 metai

Naujos Gran Kanarijos kino studijos atidarymas planuojamas 2021 metai

- Advertisement 3-

Kanarų salų kino industrijos skatinimui pradėtos naujos, 21 000 kvadratinių metrų studijos statybos. Statybų pabaiga planuojama 2020 pabaigai – 2021 pradžiai, o veiklos pradžia laukiama jau 2021-ųjų metų viduryje.

Studijoje bus įrengti du 1 200 ir 1 800 kvadratinių metrų garso takeliai su įmontuotais apšvietimo ir scenos tiltais. Taip pat bus atskiros zonos dirbtuvėms, sandėliams, bei drabužinėms. Studijoje bus įrengtos posėdžių salės, plaukų ir makiažo salonai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ši nauja plėtra taps didžiuliu pranašumu Kanarų saloms, kurios pastaraisiais metais tampa populiarėjančia filmavimų vieta. Netflix drama ,,Raganius” buvo filmuojama La Palma ir Gran Kanarijos regionuose. Naujausias Marvels filmas ,,Amžinieji”, su Angelina Jolie nufilmuotas Fuerteventuroje.

Statybų darbai, kuriuos kuruoja Cabildo de Gran Kanarija vysta sparčiu tempu, tikimasi, kad studija bus nacionalinio kino priešakyje.

Naujos Gran Kanarijos kino studijos atidarymas planuojamas 2021 metai

Šiuolaikinė studija padės ne tik sustiprinti dabartinę salų kino pramonę, bet ir patenkins vaidybinių filmų, serialų ir televizijos programų, dokumentinių filmų bei reklamos poreikį. Naujoji studija padės patenkinti filmavimui tinkamų patalpų poreikį.

Dėl mažesnio koronaviruso užsikrėtimų skaičiaus salose, kino pramonė jau pradeda grįžti prie filmavimų. Visą rugpjūčio mėnesį buvo filmuojamas pirmasis kino kompanijos HBO daniškas filmas ,,Kamikadzė”.

- Advertisement 4-

Naujausi