25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasNauji pigių skrydžių bendrovių maršrutai atvers galimybes turistams ir gyventojams

Nauji pigių skrydžių bendrovių maršrutai atvers galimybes turistams ir gyventojams

- Advertisement 3-


Pigių skrydžių bendrovė „PLAY” paskelbė, kad nuo 2023 m. gruodžio 20Tai puiki žinia salos turizmui, nes Islandijos rinka sparčiai auga, ir gyventojams, kurie pirmą kartą galės tiesiogiai skristi į Šiaurės salą, garsėjančią ledynais ir dramatišku kraštovaizdžiu su aktyviais ugnikalniais, geizeriais, karštosiomis versmėmis ir lavos laukais. 2023 m. iki kitų metų balandžio 10th 10 d. atidarys naują maršrutą, kuriuo tiesiogiai skraidins iš Fuerteventuros į Islandijos sostinę Reikjaviką, ir bus vienintelė bendrovė, siūlanti tiesioginius skrydžius tarp abiejų miestų.

PLAY jau vykdo tiesioginius skrydžius iš Tenerifės ir Gran Kanarijos, kurie sulaukė didelio pasisekimo, ir 2024 m. žiemos sezonui planuoja padidinti šių maršrutų pajėgumus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

PLAY generalinis direktorius Birgiras Jonssonas sakė, kad užsakymai skrydžiams Fuerteventura-Reikjavikas jau prieinami bendrovės interneto svetainėje, ir išreiškė pasitenkinimą bendrovės sėkme pirmąjį 2023 m. ketvirtį, nes, palyginti su tuo pačiu 2022 m. laikotarpiu, užsakymų padaugėjo 229 proc. ir pridūrė, kad šis naujas maršrutas yra bendrovės ilgalaikių investicijų, skirtų maršrutų tinklui kurti ir plėtrai tarptautinėje oro susisiekimo rinkoje, dalis.

Įdiegus naująjį maršrutą padidės turizmas tarp šių dviejų regionų, nes Fuerteventura yra Kanarų sala, labai populiari tarp Šiaurės Europos turistų, ypač dėl savo paplūdimių, o Reikjavikas yra energingas, modernus ir turistinis miestas, pritraukiantis lankytojus iš viso pasaulio dėl šiaurės pašvaisčių ir garsiųjų karštųjų šaltinių vonių.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos