24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėNaujajame Erjos tunelyje iki galų sujungimo liko išgręžti tik 1 km.

Naujajame Erjos tunelyje iki galų sujungimo liko išgręžti tik 1 km.

- Advertisement 3-


Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres ir viešųjų darbų ministras Sebastián Franquis vakar lankėsi Tenerifėje, kad pamatytų, kaip vyksta naujojo tunelio, kuris sujungs Santjago del Teidę su El Tanke ir užbaigs salos žiedinį kelią, statyba.

Iki šiol atlikta 80 % gręžimo darbų, liko užbaigti tik vieną kilometrą, taip pat baigta 45 % išorinių darbų, nors dar laukiama projekto pakeitimo, pagal kurį tunelis taps ne vienos, o dviejų eismo juostų į abi puses.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife


Naujajame Erjos tunelyje iki ju sujungimo liko isgrezti tik 1 km

Be to, palikta pakankamai vietos, kad ateityje, jei prireiktų, būtų galima įrengti trečią eismo juostą į abi puses, nes dabar tunelis yra 14 metrų pločio, o kas kilometrą įrengiama atšaka.

Erjos dvigubas tunelis yra didžiausias šiuo metu Ispanijoje statomas 5,1 kilometro ilgio tunelis, kurio pradinis biudžetas buvo 240 mln. eurų, tačiau dėl padidėjusių medžiagų kainų jis išaugo iki 256 mln. eurų, o darbų atlikimo laikotarpis – 48 mėnesiai.

Darbus buvo planuota baigti lapkričio mėnesį, tačiau dėl projekto pakeitimų, pandemijos ir aplinkos pokyčių šiaurėje, kad nebūtų paveikta laurisilvos teritorija, jie atidedami iki 2025 m. kovo.


Naujajame Erjos tunelyje iki ju sujungimo liko isgrezti tik 1 km 1

Be to, Kabinetas įsteigė du medelynus su daugiau kaip 3 000 Kanarų salų pušų; kad būtų galima atsodinti paveiktus plotus šalia tunelio darbų.

Pasak darbų vadovo Chosė Luiso Slimo, du gręžiniai iš šiaurės ir pietų turėtų susitikti iki vasaros. Šiuo metu per dieną jie išgręžia apie aštuonis metrus, nors iš šiaurės gręžti sunkiau, nes susiduriama su didesniu bazalto kiekiu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos