24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasNauja kampanija, kuria siekiama užtikrinti, kad visi gyvūnai augintiniai būtų registruoti ir...

Nauja kampanija, kuria siekiama užtikrinti, kad visi gyvūnai augintiniai būtų registruoti ir turėtų mikroschemą

- Advertisement 3-


Tenerifės miesto Los Realejos vietos policija gavo du naujus mikroschemų skaitymo įrenginius, kad galėtų patikrinti, ar visi savivaldybėje gyvenantys šunys yra su mikroschemomis (to reikalauja taryba, jei norite turėti naminį gyvūną), ir patikrinti jų tapatybę, kad būtų atnaujinta tarybos duomenų bazė.

Savivaldybės potvarkyje reikalaujama, kad savininkai registruotų savo augintinius Gyvūnų augintinių surašymo registre, nurodydami už juos atsakingų pilnametystės sulaukusių asmenų duomenis. Tai turi būti padaryta iki jiems sueis 3 mėnesiai, o įsigijus naują gyvūną, pakeitus gyvenamąją vietą ar laikinai perdavus gyvūną, jį reikia atnaujinti per 30 dienų.

Sveikatos ir saugumo bei nepaprastųjų situacijų tarybos narė Karolina Toste vakar (trečiadienį) paaiškino, kad „tokia iniciatyva siekiama ne apriboti gyvūnų laikymą, bet palengvinti atsakingą jų laikymą ir užtikrinti, kad, pavyzdžiui, gyvūno dingimo atveju būtų nedelsiant nustatyta jo savininko buvimo vieta“.

Miesto meras Adolfo Gonzálezas (Adolfo González) savo ruožtu patikslino, kad „laimei, vis daugiau žmonių, turinčių gyvūnų, laikosi šios prievolės, kuri šunims ir katėms reiškia atitinkamą mikroschemos implantavimą“.

Šį reikalavimą merija taip pat skatino įgyvendinti kartu su vietos veterinarijos klinikomis, susitardama dėl vienkartinės 70 eurų kainos už minėtą mikroschemos implantavimo paslaugą, vakciną nuo pasiutligės ir augintinio kortelę.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai