24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaLanzarote"National Geographic" - "Tai vienas įspūdingiausių restoranų pasaulyje

„National Geographic” – „Tai vienas įspūdingiausių restoranų pasaulyje

- Advertisement 3-


Restoraną „El Diablo de las Montañas del Fuego” žurnalas „National Geographic” išrinko viena iš šešių „įspūdingiausių vietų pasaulyje”. Populiarusis žurnalas pabrėžia, kad „maistas gaminamas naudojant perkaitintus garus, kylančius iš aktyvaus ugnikalnio, esančio Timanfajos nacionaliniame parke Lansarotės saloje”.

Restorano lauko kepsninėje, pastatytoje iš ugnikalnio išsiveržimų metu išmesto bazalto akmens, mėsa ir jūros gėrybės kepamos 450-500 °C temperatūroje, todėl maistas įgauna unikalų ir nepamirštamą skonį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„El Diablo” virtuvės meistrai naudoja unikalius maisto gaminimo būdus, kad sukurtų niekur kitur pasaulyje nepatirtą kulinarinę patirtį.

National Geographic Tai vienas ispudingiausiu restoranu pasaulyje

National Geographic šį restoraną apibūdina kaip vieną įspūdingiausių pasaulio vietų pavalgyti, nes jis įsikūręs Timanfajos nacionaliniame parke, apsuptas nuošalaus vulkaninio kraštovaizdžio, ir jame naudojami unikalūs maisto gaminimo būdai, todėl tai – nepakartojama kulinarinė patirtis.

Jei kada nors turėsite galimybę apsilankyti šioje unikalioje vietoje, būtinai paragaukite vietinių patiekalų ir produktų, kuriuos siūlo „El Diablo”, nes nėra daug vietų, kur maistą gamina ugnikalnio karštis! Be jokios abejonės, tai bus nepamirštama patirtis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos