32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiNacionalinė policija išgelbėjo Tenerifėje kvėpuoti nustojusio kūdikio gyvybę

Nacionalinė policija išgelbėjo Tenerifėje kvėpuoti nustojusio kūdikio gyvybę

- Advertisement 3-


Du nacionalinės policijos agentai išgelbėjo gyvybę berniukui, kuris nekvėpavo užspringęs maisto gabalėliu, kai su tėvais buvo Ispanijos aikštėje Santa Kruso mieste Tenerifėje.

Kaip teigiama šios dienos (ketvirtadienio) policijos pranešime spaudai, agentai buvo aikštėje, kai prie jų pribėgo vyras su kūdikiu ant rankų, lydimas tėvų, kurie, būdami atostogauti iš Bulgarijos ir nemokėdami ispanų kalbos, susirūpinę rodė į berniuko gerklę.

Patvirtinę, kad kūdikis iš tiesų nekvėpuoja, yra melsvos spalvos ir negestikuliuoja, pareigūnai iškvietė greitąją pagalbą, o patys iš anksto įvertino mažamečio būklę.

Laukdami greitosios pagalbos, agentai, apmokyti teikti pirmąją pagalbą, suprato, kad mažametis vaikas užspringo, todėl nusprendė atlikti jam Heimlicho manevrą ir priversti jį išstumti užspringusį maisto gabalėlį.

Tačiau net ir ištraukus maistą berniukas vis dar kvėpavo netinkamai, todėl pareigūnai nusprendė ilgiau nelaukti greitosios pagalbos automobilio, o nuvežti jį į artimiausią medicinos centrą, kad jam būtų suteikta specializuota sveikatos priežiūros darbuotojų priežiūra.

Buvus ten ir kartu su tėvais, medicinos tarnyboms reikėjo atlikti specialius kūdikio sveikatos būklės patikrinimus, kad būtų išvengta komplikacijų, todėl jie rekomendavo jį nuvežti į Nuestra Señora de la Candelaria ligoninę.

Todėl berniukas su tėvais nuvyko greitosios pagalbos automobiliu, o agentas juos palydėjo policijos palyda iki durų, kur berniukas buvo paguldytas į ligoninės pediatrinį skyrių, kur jam buvo suteikta reikiama priežiūra ir, kaip teigiama pranešime, jo būklė yra stabili ir jam pavojus negresia.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai