24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaIspanijaMoteriai įkando iš jūros į paplūdimį išbėgęs šernas

Moteriai įkando iš jūros į paplūdimį išbėgęs šernas

- Advertisement 3-


Kosta Blankoje, judriame paplūdimyje, buvo sužeista moteris, kuriai įkando iš jūros išbėgęs šernas. Vaizdo įraše matyti, kaip vietiniai gyventojai ir turistai rėkia ir bėga nuo laukinio gyvūno, kuris bėga per jų rankšluosčius paplūdimiu, o gelbėtojai bando jį išvyti, kol jis nesukėlė daugiau problemų.

Gyvūną vandenyje pastebėjo valčių ekipažai, kurie bandė jį sugauti, bet vėliau buvo priversti įspėti gelbėtojus, nes jis ėmė bėgti sausuma.

Apie laukinį gyvūną El Albir paplūdimyje, esančiame į šiaurę nuo Benidormo, gelbėjimo tarnyboms buvo pranešta apie 11.00 val. ir jos į vietovę išsiuntė reikiamas pajėgas.

Šernas išbėgo iš vandens Ispanijoje, terorizuodamas poilsiautojus.

Šernas susidūrė su 67 metų moterimi ir jai įkando, tačiau nežinoma, ar įkandimas buvo tyčinis, ar automatinė reakcija į pavojų, sakė medikai, kurie sužeistą moterį gydė vietos sveikatos centre.

Nors nežinoma, kaip gyvūnas atsidūrė jūroje, manoma, kad jis atkeliavo iš netoliese esančio Serra Gelada gamtinio parko, kurį sudaro daugiau kaip 5 000 hektarų pakrantės, besidriekiančios per Benidormą ir Alfaz del Pi bei Altea regionus.

Gelbėtojams pavyko nusivesti gyvūną iš paplūdimio teritorijos perpildytos pakrantės barų bei kavinių, kol jis niekam nepadarė didesnės žalos.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai