23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaGyvenimasMobiliojo ryšio paslaugas teikiančios bendrovės, siūlančios geriausius mobiliųjų duomenų perdavimo planus Ispanijoje

Mobiliojo ryšio paslaugas teikiančios bendrovės, siūlančios geriausius mobiliųjų duomenų perdavimo planus Ispanijoje

- Advertisement 3-

2020 metais mobiliojo ryšio ir interneto paslaugų paketai Ispanijoje buvo vieni brangiausių ES. Naujajame Ispanijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos tyrime atskleidžiama, kurie Ispanijos duomenų perdavimo pasiūlymai yra geriausi pagal kainos ir kokybės santykį.

Kadangi telefono ir interneto paslaugų paketai palyginti su kitomis ES šalimis tokie brangūs, peržiūrėjome naujausius „FACUA-Consumers in Action“ duomenis, kurie analizavo 24 skirtingų mobiliojo ryšio bendrovių pasiūlymus balandžio 6-7 dienomis ir ieškojo geriausių.

Tiems, kuriems reikalingi skambučiai, o ne duomenys

Šie pasiūlymai skirti tiems, kurie nori neribotų skambučių, bet nenori, kad į tarifą būtų įtraukti duomenys. Pigiausi pasiūlymai – 6.50 EUR „Xenet“, 6.89 EUR „Suop“ ir 6.90 EUR „Global“ ir „Finetwork“ tinkluose. Kitos, 5 GB duomenų per mėnesį pasirinkimo galimybės: „Finetwork“ ir „Hits Mobile“ kainuoja 6.90 EUR, „Global“ – 6.95 EUR, o „Digi“ – 7 EUR. Brangiausias pasiūlymas šioje kategorijoje priklauso „Yoigo“ – 3 GB per mėnesį už 14 EUR.

20 GB duomenų per mėnesį

Jeigu jus domina didesni duomenų srautai, atkreipkite dėmesį į mobiliojo ryšio bendroves, siūlančias 20 GB ar daugiau duomenų. Šioje kategorijoje „Xenet“ siūlo mažiausią kainą per mėnesį: 30 GB už 10.50 EUR. Brangiausias pasiūlymas – „Yoigo“ už 29 EUR. Kainų skirtumas siekia net 176%.

Kiti mobiliojo ryšio operatoriai, turintys gerus 20 GB pasiūlymus – „MasMovil“ (13.90 EUR) ir „Simyo“ (14 EUR). „Virgin“ savo ruožtu už 14 EUR siūlo 25 GB, o „R“ bei „Telecable“ 16 EUR už 30 GB.

Tiems, kuriems reikia 40 GB ir daugiau

Tiems, kuriems reikia daug duomenų, pvz., 40 GB ir daugiau, „Xenet“ ir vėl teikia geriausią pasiūlymą – vos 14 EUR už 50 GB. Šis mobiliojo ryšio opertorius taip pat siūlo 60 GB už 15 EUR, 90 GB už 17 EUR bei 250 GB už 21 EUR.

„Euskaltel“ siūlo 50 GB, o „Digi“ – 40 GB už 20 EUR per mėnesį.

Norintiems neribotų GB

Mobiliojo ryšio operatoriai „Movistar“, „Vodafone“, „Orange“, „Yoigo“ ir „Digi“ siūlo neribotų duomenų paketus. Pigiausias ryšys šioje kategorijoje – „Digi“ (25 EUR) ir „Yoigo“ (35 EUR).

„Vodafone“ prašo 32.99 EUR, tačiau vienintelė sąlyga yra ta, kad greitis yra ribojamas iki 2 Mbps. Bendrovė taiko 47.99 EUR mokestį už didžiausią, 5 GB spartą.

„Movistar“ ir „Orange“ už neribotus duomenis atitinkamai siūlo 39.95 EUR ir 35.99 EUR.

Turėkite omenyje

Šie duomenys pagrįsti galutinėmis sąlygomis ir neatsižvelgiama į specialias akcijas, kurių metu mažesnis mėnesinis mokestis gali būti taikomas tik kelis pirmuosius mėnesius. Akcijų tarifai įtraukti tik tuo atveju, jei jie galioja metus ar ilgiau.

Renkantis neribotų pokalbių mobilųjį tarifą FACUA rekomenduoja atsižvelgti ne tik į jame esančių GB skaičių ir fiksuotą mėnesio kainą, bet ir į operatoriaus tinklo bei klientų aptarnavimo kokybę. Atkreipkite dėmesį ir į tinklo pasiekiamumą konkrečiame regione.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai