38.3 C
Tenerife
Trečiadienis, 24 vasario, 2021
Reklama
Pradžia Gyvenimas "Mercadona" paaukojo 780 tonų maisto ir pirmo būtinumo prekių

„Mercadona“ paaukojo 780 tonų maisto ir pirmo būtinumo prekių

- Advertisement 3-

Per visą 2020-ųjų metų laikotarpį, „Mercadona“ Kanarų salų sriubų virtuvėms, maisto bankams ir kitoms labdaros organizacijoms paaukojo 780 tonų maisto ir kitų pirmo būtinumo prekių. Ši suma prilygsta 13 000 prekinių vežimėlių ir, dėl sveikatos pandemijos ir ekonominės krizės, yra 63% didesnė nei ta, kurią jie paaukojo praėjusiais metais.

Bendrovė tęsia savo darbus ir 2021-aisias, į savo platinimo kampaniją įtraukia dar tris Tenerifėje esančius centrus. Dabar „Virgen de la Esperanza“, „Café y Calor” asociacija (Cáritas) Regioninė La Laguna asamblėja, „Tegueste“ ir „El Rosario“ (Raudonasis Kryžius), kasdieną gaus tokius maisto produktus, kaip vaisiai ir daržovės, pieno produktai, mėsa, žuvis, dešra, duona ar makaronai.

Šie centrai prisijungia prie Padre Laraña asociacijos, La Milagrosa ir José Luis Montesinos Kanarų fondo, su kuriais įmonė bendradarbiavo anksčiau. „Mercadona“ logistikos ir žmogiškųjų išteklių dėka, pagalba yra išvežiojama ryte, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Maisto daviniai pristatomi į sriubų virtuves, maisto bankus ir centrus, su kuriais jie kasdien bendradarbiauja. Pristatomas maistas aitinka visus kokybės standartus.

Be Kanarų salose esančių 15 sriubų virtuvių centrų, „Mercadona“ bendradarbiauja ir su tokiais subjektai kaip „Cáritas“, Raudonasis Kryžius, Pajaros savivaldybės maisto banku (Fuerteventura) bei Las Palmas ir Tenerifės savivaldybių maisto bankais. Per 2020-uosius metus į pastarąsias dvi savivaldybes „Mercadona“ pristatė 350 tonų maisto ir pirmosios būtinybės prekių, taip padidindama savo aukos skaičių 700 procentų.

Vienas iš įsipareigojimų, kuriuos „Mercadona“ prisiima su bendruomene, yra grąžinti dalį to, ką iš jos gauna. Šiuo tikslu buvo sukurtas įmonės socialinės atsakomybės planas, kuriame socialiniai ir etiniai aspektai nagrinėjami taikant įvairias tvarias veiklos kryptis, kurios sustiprina įsipareigojimą siekti abipusio augimo.
Aukodama maistą, „Mercadona“ bendradarbiauja su 32 fondais ir profesiniais centrais, puošdama jų parduotuves su „trencadís“ freskomis, kurių gaminime dalyvavo per 1 000 psichikos negalią turinčių žmonių. Kita strateginė socialinės atsakomybės plano kryptis yra tvarumas. Šiam tikslui įmonė turi savo aplinkos vadybos sistemą.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai