26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaUncategorizedMažosios bendrijos steigimo kainos ir kiti mokesčiai

Mažosios bendrijos steigimo kainos ir kiti mokesčiai

- Advertisement 3-

Jeigu įsteigėte mažąją bendriją ir įregistravote ją Juridinių asmenų registre, Jūs, kaip draudikas, esate registruotas Mokesčių mokėtojų registre (VMI). VMI duomenis siunčia „Sodrai“. Mažoji bendrija – tai ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, įmonė, kurios visi partneriai yra fiziniai asmenys. Partnerių skaičius negali viršyti dešimties asmenų. Mažosios bendrijos duomenis apie savo mažųjų bendrijų partnerius privalo pateikti Juridinių asmenų informacinei sistemai (JADIS) ne vėliau kaip per 5 dienas nuo mažosios bendrijos įregistravimo Juridinių asmenų registre, o pasikeitus bendrijos partneriams. arba jų duomenis, ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šių pakeitimų dienos.

Įmonės savininkai vadinami nariais ir jų gali būti net 10. Mažosios bendrijos nariais negali būti juridiniai asmenys. MB gali pasirinkti veikti tiesiogiai per narį arba samdydama direktorių. MB sudaro mūsų steigimo partneriai, o po to jums perleidžiama pasirašant paprastą sutartį, kuri vėliau registruojama Įmonių registre. Kai jūsų vardas yra užregistruotas kaip MB narys, jūs esate teisėtas savininkas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Mokesčiai ir apskaita kuomet vykdomas mb steigimas. Jei narys nėra Lietuvos gyventojas, jokie papildomi socialinio draudimo mokesčiai netaikomi. Pirmųjų metų MB pelno mokesčio tarifas yra 0%, jei metinės pajamos nesiekia 300 000 eurų. Vėlesniais metais – 5 proc. Jei įmonės pajamos viršija 300 000 eurų, pelno mokestis yra 15%. Dividendai ir kitos pajamos iš paskirstytojo pelno apmokestinamos taikant 15 proc. MB turi teikti metines ataskaitas valstybei. Apskaitos partneriai gali sutvarkyti šią problemą net už 99 € per mėnesį. Įmonė privalės registruotis PVM mokėtoja, jei jos pajamos viršys 45 000 eurų per 12 mėnesių laikotarpį. Standartinis PVM tarifas Lietuvoje yra 21%.

Leidžiama veikla. MB gali vykdyti beveik neribotas ūkinės veiklos rūšis, su nedideliu sąrašu išimčių, kurioms pagal įstatymus reikalinga kita juridinio asmens forma, pvz., finansų įstaigos, bankai, draudimo bendrovės ir kt. Kadangi MB nuosavybės teise gali priklausyti tik fiziniai asmenys, į tokias bendroves neįmanoma pritraukti išorinių rizikos kapitalo investuotojų mainais į nuosavą kapitalą. Tačiau MB nesunkiai galima pertvarkyti į akcinio kapitalo uždarąją akcinę bendrovę (UAB), suformavus minimalų 2500 eurų įstatinį kapitalą ir atlikus įmonės konvertavimo procedūrą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock