24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėMasca - pirmoji vieta Tenerifėje, kur turistams siūloma mokama prieiga

Masca – pirmoji vieta Tenerifėje, kur turistams siūloma mokama prieiga

- Advertisement 3-

Užvakar (trečiadienį) Tenerifės vyriausybės pirmininkė Rosa Dávila paskelbė, kad pradedamas bandomasis projektas, kurio tikslas – reguliuoti lankytojų skaičių, gerinti paslaugas ir saugumą Tenerifės gamtinėse teritorijose (pradedant Maskos slėniu) ir apmokestinti turistus, o ne gyventojus.

Spaudos konferencijoje, kurioje buvo išsamiai pristatyti Kabildos sprendimai, Dávila paaiškino, kad Buenavistos taryba, Tenerifės uosto valdžia ir Kabida sudarys trišalį susitarimą, pagal kurį, be kitų patobulinimų, bus vėl atidaryta Maskos prieplauka, kuri buvo uždaryta nuo 2018 m.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Lankytojų apribojimai ir prieigos taisyklės:

Iš pradžių į Maskos slėnį galės patekti ne daugiau kaip 275 lankytojai per dieną, o per metus – apie 100 000 lankytojų. Turistai galės lankytis savarankiškai arba su ekskursijų bendrovėmis, o siekiant valdyti ir kontroliuoti į vietovę vykstančių transporto priemonių skaičių, bus įdiegta autobusų paslauga.
Apmokėjimas ir valdymas:

Tragsa prižiūrės mokėjimo sistemą, nors tikslus mokestis dar nenustatytas. Ši iniciatyva yra platesnio plano, pagal kurį nuo sausio 1 d. ketinama įvesti įėjimo į visas Tenerifės gamtines teritorijas mokestį, dalis.
Nauda aplinkai ir saugumui:

Dávila pabrėžė, kad naujasis modelis sumažins aplinkai daromą spaudimą slėniui ir kasmet įvykstančių nelaimingų atsitikimų bei gelbėjimo darbų skaičių. Be to, vėl atidarius prieplauką, joje galės prisišvartuoti iki keturių valčių, taip pat baidarių ir kanojų.

Infrastruktūros ir personalo tobulinimas:

1,6 mln. eurų kainavo doko rekonstrukcija, kurios metu buvo pastatytas 46 betoninių blokų molas ir įlaipinimo platforma, kuri taip pat gali būti naudojama kaip sraigtasparnių aikštelė. Kabildas ir Buenavistos taryba taip pat susitarė vasaros mėnesiais pailginti aplinkosaugos darbuotojų darbo laiką nuo 8.00 iki 20.00 val.

Šis projektas yra svarbus žingsnis siekiant tvaraus turizmo saloje, suderinant turistų prieinamumą su gamtos išteklių išsaugojimu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos