24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimas"Lidl" įspėja apie netikrus pasiūlymus ir darbo skelbimus "WhatsApp

„Lidl” įspėja apie netikrus pasiūlymus ir darbo skelbimus „WhatsApp

- Advertisement 3-


Prekybos centrų tinklas „Lidl” yra naujausias, kuris įspėja visuomenę apie sukčiavimą, plintantį per „WhatsApp” programėlę Ispanijoje, įskaitant Kanarų salas. Žiniasklaidoje platinamos žinutės, kuriose siūlomi produktai už juokingai mažą kainą arba darbas patraukliomis darbo sąlygomis, tačiau į jas patariama nereaguoti, nes jos yra ne iš jų.

Deja, atrodo, kad žinutės ir skelbimai ateina iš patikimų bendrovių, ir daugelis žmonių jais susivilioja, nesuprasdami to, kol nebus per vėlu: „Mes neparduodame televizorių už 1,95 euro. Mes nereklamuojame akcijų per „WhatsApp”. Mūsų pranešimai siunčiami tik oficialiais kanalais. Niekada neprašome žmonių banko duomenų, todėl jie neturėtų būti niekam perduoti. Jei abejojate, klauskite mūsų!”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Taip pat pasinaudodami proga jie priminė, kad jų „Twitter” paskyra pažymėta mėlyna varnele, rodančia, kad ji yra tikra, ir leidžiančia atskirti ją nuo bet kokių suklastotų paskyrų.  

Dėl darbo pasiūlymų „Lidl” teigia, kad jie skelbiami tik jos interneto svetainėje šiuo adresu https://empleo.lidl.es ir niekada ne per pranešimų siuntimo paslaugas, įskaitant „WhatsApp”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos