28.6 C
Tenerife
Penktadienis, 16 balandžio, 2021
Reklama
PradžiaGran KanarijaLas Palmas de Gran Kanarija tapo “panacėja nuotoliniu būdų dirbantiems asmenims”

Las Palmas de Gran Kanarija tapo “panacėja nuotoliniu būdų dirbantiems asmenims”

- Advertisement 3-

Prestižinis leidinys Condé Nast Traveler apžvelgia kuo miestas yra patrauklus nuotoliniu būdu dirbantiems keliautojams ir pažymi, kaip toks abipusis bendradarbiavimas padeda išlaikyti 80% užimtumo pandemijos metu.

„ Kodėl Las Palmas de Gran Kanarija tapo geriausia vieta nuotoliniu būdu dirbantiems asmenims“. Tokiu straipsnio pavadinimu, žurnalas „Condé Nast Traveler“ savo gruodžio mėnesio leidinyje nagrinėja, kuo Gran Kanarijos sostinė vilioja tokius keliautojus. Šis leidinys yra vienas iš pagrindinių turizmo rinkos informacinių priemonių ir jo turinys yra plačiai matomas.

Straipsnyje, parašytame Elenos Ortega gruodžio 28d., rašoma „yra daug tokių, kurie per pastaruosius mėnesius nusprendė perkelti savo biurą į Las Palmas de Gran Kanarija, ieškodami gero oro ir miestietiško gyvenimo. Dar niekada neturėjome tokios realios galimybės sujungti darbą su atostogomis“.

Banglentininko nuotrauka La Cicer pliaže, kaip vedamoji straipsnio nuotrauka, pirmiausia referuoja į pandemijos įtaką mūsų gyvenimams ir uždarytas galimybes keliauti. Šitame kontekste „galimybė dirbti nuotoliniu būdu iš įvairių pasaulio kampelių beveik prieš metus atrodė neįmanoma, bet pagaliau galime išlaisvinti nesuvaldomą norą keliauti ir nebekentėti nuo poatostoginio sindromo“.

Taigi, anot Ortega, Gran Kanarijos sostinė „ yra viena iš tokių pasaulio kampelių, kurioje per pastaruosius keletą mėnesių labai padaugėjo nuotoliniu būdu dirbančių keliautojų, ir, kuri pakeitė anksčiau populiariomis buvusias šalis, bet šiuo metu uždarytomis sienomis, tokias kaip Balis“.

Straipsnyje aprašomas vieno programuotojo iš Amsterdamo, Kirill Lassounski, kelių mėnesių gyvenimo patirtis mieste. Neskaitant gero klimato, yra daug kitų privalumų kaip „ arti esantis oro uostas“ , galimybė gyventi kaip vietiniam“, „mažai lako sugaištama judėjimui mieste, didelis apgyvendinimo paslaugų pasirinkimas ir geras internetas“.

Nacho Rodríguezas, „Repeople“ bendradarbiavimo erdvės (CWC) propaguotojas, taip pat paaiškina, kad „pastaraisiais metais susikūrusi didelė čia apsistojusių keliautojų bendruomenė“ yra „geriausia ambasadorė“ garsinanti Las Palmas de Gran Kanariją ir jos privalumus.

Straipsnyje primenama, kad iš 70 Kanarų salose esančių bendradarbiavimo erdvių, 30 yra Las Palmas de Gran Kanarijoj, „kurių užimtumas šiuo metu viršija 80%“.
„Ortega“ straipsnyje vaizduoja vieno iš „Talleres Palermo“ savininkų Ángelo Fernándezo viziją, įsigilina į sambūvio koncepciją ir apžvelgia kai kurias Las Palmas de Gran Kanarija lankytinas vietas nuo Vegueta ir Triana iki Playa de Las Canteras, įskaitant tokias vietas kaip „Alfredo Kraus“ auditorija, Vegueta turgus, katedra, „Casa de Colón“, rotušė ar „Pérez Galdós“ namas-muziejus. Ji netgi apžvelgia ypatingus Gran Kanarijos sostinės kerus, rekomenduojamus tokius restoranus kaip „Qué Leche“, „Deliciosa Marta“ ar „Bodegón del Pueblo Canario“.

Autorė: Mekaitė Jurga

Apartamentų nuoma ir pardavimas Gran Kanarijoje

Šaltinis canarias7.es

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai