30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaLanzaroteLansarotė nori atkurti santykius su britų poilsiautojais

Lansarotė nori atkurti santykius su britų poilsiautojais

- Advertisement 3-


Lansarotės turizmo asociacija stengiasi pataisyti santykius su britų poilsiautojais ir atsiribojo nuo salos prezidentės Dolores Corujo po to, kai ji viešai paragino į salą atvykti „aukštesnės klasės” lankytojus iš Vidurio Europos, o ne „euro už pintinę” britus.

Lanzarotės turizmo federacija (FTL) vakar (ketvirtadienį) pakartojo, kad sala palaiko „labai tvirtus ryšius” su britų turistais, vis dar jų nori ir toliau bus „visiškai svetinga” jų atžvilgiu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

FTL pastabos prieštarauja praėjusią savaitę Berlyno turizmo parodoje išsakytiems Lansarotės Kabildos pirmininko pareiškimams, kuris jau antrą kartą tvirtino, kad sala persisotino britų turistų ir kad vietoj jų nori priimti daugiau „aukštesnės kokybės” keliautojų iš žemyninės Europos.

Turizmo organizacija paragino Corujo „išsiaiškinti situaciją” ir susitikti su Jungtinės Karalystės rinkos atstovais bei pabrėžti, kad „mūsų sala yra atvira priimti lankytojus iš bet kurio pasaulio krašto.”Mes visada palaikėme labai glaudžius ryšius su Didžiosios Britanijos rinka ir dėl to santykiai buvo sustiprinti taip, kad jie rodo aukštą ištikimybės salai lygį”, – teigiama vakar po pietų paskelbtame FTL pranešime spaudai.

„Lansarotė yra absoliučiai svetinga sala ir tokia išliks britų turistams, kuriems pabrėžiame jų svarbą salos turizmo ir ekonomikos srityje.FTL pareiškimas pasirodė po to, kai „Jet2” generalinis direktorius Steve’as Heapy pareikalavo Lansarotės prezidentės pasiaiškinti dėl, jo žodžiais tariant, „provokuojančių ir įžeidžiančių” pasisakymų po to, kai ji pareiškė, kad salos turizmo pramonė siekia mažiau pasikliauti britais.

Antradienį jis nusiuntė jai laišką, kuriame paprašė paaiškinti savo teiginius ir paaiškinti, ar ji nori, kad turistai iš Jungtinės Karalystės atvyktų į salą, ar ne: „Jis pridūrė, kad norėtų sužinoti, „ką ji turi omenyje ir kokiu mastu ji nori sumažinti britų turizmą”, ir kad prezidentės komentarai „privertė viešbučių savininkų bendruomenę užduoti tuos pačius klausimus”.

undefined

undefined

undefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi