32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaGran KanarijaLa Garita paplūdimys uždarytas visuomenei dėl didelio bakterijų kiekio vandenyje

La Garita paplūdimys uždarytas visuomenei dėl didelio bakterijų kiekio vandenyje

- Advertisement 3-


Šį rytą (trečiadienį) Telde miesto taryba uždarė La Garita paplūdimį visuomenei po to, kai Gran Kanarijos sveikatos departamentas pranešė, kad atlikus įprastinį šios vietovės vandens tyrimą nustatytas didelis užterštumas.

Pranešime spaudai taryba teigė, kad tai yra prevencinė priemonė, kuri taikoma tik einant į jūrą, todėl į patį paplūdimį patekti vis dar galima, tačiau paplūdimys bus uždarytas tol, kol bus įrodyta, kad vanduo vėl yra saugus.

Sanidadas patvirtino, kad atlikus tyrimus buvo aptikta Escherichia coli ir Enterococcus intestinalis, nors ir nedideliais kiekiais, tačiau tai yra žmonėms kenksmingos bakterijos.

Paprastųjų situacijų tarnybos bendradarbiauja su miesto savivaldybe, siekdamos užtikrinti, kad paplūdimys būtų tinkamai aptvertas ir pažymėtas tinkamos spalvos vėliava šiuo nuolatinių tyrimų laikotarpiu.

Jie taip pat nori priminti visuomenei, kad laikinas paplūdimių uždarymas dėl juose esančių bakterijų ar kitų teršalų yra gana dažnas reiškinys Kanarų salose, nors La Garitoje to nebuvo jau beveik dešimt metų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai