25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasKurios dienos per Velykas Kanarų salose yra nedarbo dienos?

Kurios dienos per Velykas Kanarų salose yra nedarbo dienos?

- Advertisement 3-


Velykos jau visai netrukus – viena svarbiausių metų švenčių Ispanijoje, vadinama „Semana Santa” arba „Šventąja savaite”, kai daugelis Kanarų salų gyventojų galės pasimėgauti keliomis poilsio ir atsipalaidavimo dienomis, tačiau kurios dienos yra nedarbo dienos?

Oficialus Kanarų salų darbo kalendorius kasmet nustato, kurios dienos yra švenčių, o kurios – darbo dienos, ir 2023 m. kai kurios iš jų patenka į Velykų savaitę balandžio pradžioje

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal įstatymą per metus yra aštuonios valstybinės nedarbo dienos, o viena iš jų – Didysis penktadienis, balandžio 7 d., taigi Kanarų salose, kaip ir visoje Ispanijoje, tai bus nedarbo diena. Be to, yra dar keturios šventės, kurių datas pasirenka kiekvienas regionas. Kanarų salose Didysis ketvirtadienis, t. y. balandžio 6 d., paskelbtas nedarbo diena, todėl tą savaitę bus dvi nedarbo dienos viena po kitos.

Tačiau kai kuriuose regionuose, įskaitant Balearų salas, Kataloniją, Navarą, Baskų kraštą, La Riochą ir Valensiją, Velykų pirmadienis (balandžio 10 d.) yra nedarbo diena, o Kanarų salose tai bus darbo diena.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO