26.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaUncategorizedKuo išskirtinės lėtaeigės sulčiaspaudės?

Kuo išskirtinės lėtaeigės sulčiaspaudės?

- Advertisement 3-

Kas yra lėta sulčiaspaudė ir kaip ji tiksliai veikia? Yra daug skirtingų būdų paruošti šviežiai spaustas sultis – tikriausiai todėl sulčiaspaudės, sulčių spaudyklos ir lėtosios sulčiaspaudės sukelia tiek daug pokalbių. Bet kuo skiriasi lėtos sulčiaspaudės nuo įprastų? O kuo lėtos sulčiaspaudės tokios ypatingos?

Lėtas paspaudimas

 „Lėtas“ reiškia mechanizmo sukimosi greitį. Tokių sulčiaspaudžių greitis yra maždaug 70 apsisukimų per minutę. Dėl to sultys lėtai spaudžiamos iš vaisių ar daržovių. Presas atskiria sultis nuo minkštimo ir iš mašinos išeina per du skirtingus išėjimus.

Aukštos kokybės sultys

Tai šaltas spaudimas ir panašus į šalto alyvuogių aliejaus spaudimą. Dėl to lėtaeigė sulčiaspaudė yra didžiulis patobulinimas, palyginti su greitosiomis sulčiaspaudėmis. Šis lėto sulčių spaudimo būdas, kai spaudžiamas lėtai, užtikrina minimalią trintį ir beveik neskleidžia šilumos. Tai užtikrins, kad dauguma fermentų ir vitaminų išliks nepažeisti. Sultys, kurias gaminate naudodami lėtaeiges sulčiaspaudes, yra aukštos kokybės su pluoštais ir šaldytuve laikosi iki 48 valandų. Šviežioms sultims gaminti tinka visi vaisiai ir daržovės, kuriuos galite valgyti kramtydami.

Lėtai ir greitai tuo pačiu metu

Lėtas? Negali būti! Lėtaeigės sulčiaspaudės – vidutiniškai iš 2 didelių stiklinių sulčių išspaudžiama per 5 minutes. Kartais daugiau, kartais mažiau, priklausomai nuo naudojamų vaisių ar daržovių rūšies. Dėl didesnės angos ir savaime tiekiamo suspaudžiamojo varžto jos yra dvigubai greitesnės ir daug lengviau naudojamos nei kitos rinkoje esančios sulčiaspaudės. Lėtaeigių sulčiaspaudžių technologija buvo kruopščiai išbandyta ir tobulinama.

Naudinga jūsų sveikatai

Nusprendę, kad sultys taptų nuolatine savo kasdienio raciono dalimi, greitai pastebėsite rezultatus: Po 10 dienų pradėsite jaustis pastebimai tvirtesni. Jūs geriau miegosite ir, pavyzdžiui, rečiau skaudės galvą. Jūsų žarnyno judėjimas žymiai pagerės. Tai yra dėl to, kad su lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis išlaikomas aukščiausias ir maksimalus vitaminų išsaugojimas, kuris teigiamai veikia mūsų organizmo sistemą.

Vertikali preso sistema:

Ši sulčiaspaudė veikia vertikaliai, todėl vaisiai ar daržovės patenka tiesiai per veleną į presą ir sukasi. Todėl grūstuvės naudojimas yra nereikalingas, o tai yra didelis pranašumas prieš horizontalaus modelio lėtaeigę sulčiaspaudę. Galingas variklis su triukšmo mažinimu užtikrina tylų darbą. Su lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis paruošite ne tik daržovių ir vaisių sultis, bet taip pat galite gaminti, pavyzdžiui, kokteilius, riešutų ir sėklų pieną, ledus, uogienę, tofu, sriubą ir kviečių želmenų sultis. Kiekvienos sulčiaspaudės kaina gali skirtis priklausomai nuo modelio, funkcijų ir firmos pavadinimo.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai