32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaUncategorizedKodėl pakabinami šviestuvai tampa vis populiaresni?

Kodėl pakabinami šviestuvai tampa vis populiaresni?

- Advertisement 3-

Apšvietimas yra raktas norint sukurti tobulą kambario atmosferą ir nuotaiką. Tačiau pakabinus bet kokius, pavyzdžiui per žemus ar per ilgus šviestuvus, galima kliudyti kambario išvaizdai arba tai gali trukdyti vaikštant. Be to, pakabinami šviestuvai namuose duoda daugiau jaukumo, o tinkamai parinkti suteikia ir prabangos. Todėl, sparčiai populiarėjant prabangos dvelksmui į madą grįžta pakabinami šviestuvai.

Dvi iš dažniausiai pasitaikančių apšvietimo vietų namuose, kuriose žmonėms reikia pagalbos, yra valgomojo stalas ir virtuvės sala, nes dilema yra tokia, kokiame aukštyje pakabinti šviestuvus.

Virtuvės saloje bet kokia aukščiau kabanti šviesa atrodys gerai virš virtuvės salos viršaus. Jei pasirinksite du pakabinamus žibintus, kiekviename po bent jau 30 cm atstumu nuo salos centro. Jei pasirinksite 3 pakabinamus, kiekvienam 24 cm atstumu  abiejuose salos galuose. Tuomet naudodamiesi šiomis gairėmis ir diapazono parinktimis galite redaguoti aukštį, kad atitiktų jūsų stilių ir specifinius poreikius. Pvz., Jei naudojate savo salą kaip paruošimo vietą, o ne tik  sėdimą vietą, galbūt norėsite aukštesnio šviestuvų aukščio.

Šviestuvai virš valgomojo stalų turėtų būti maždaug 600 mm atstumu nuo stalo viršaus arba 1500 mm atstumu nuo grindų. Šiame aukštyje jie prie stalo sukuria jaukią atmosferą. Pakabindami šviesą šiame lygyje, jie tampa jūsų namų istorijos dalimi.

Kai juos pakabinate per aukštai, jie nebetenka prasmės. Jie atsiriboja nuo kambario, ir jūs praleidžiate šviesos poveikį, sukuriantį šilumos jausmą jūsų namuose.

Vienintelė vieta, kuriai reikalingas kitoks požiūris, yra prieškambariai. Turime nepamiršti aukštų žmonių ir išgelbėti juos nuo tos siaubingos akimirkos, kai jie eina į kambarį ir šviesiai šviečia į veidą. Jūsų pakabučiai čia turėtų atitikti jūsų durų rėmų viršų. Tai žemiausia šviestuvo dalis. Jei norite pamatyti dramatišką efektą arba turite didelę salę, kuriai reikia didelio elemento, kad jį įneštumėte, tada pasirinkite tai, kas didinga. Šviesa, kurios dydis ir mastas yra horizontalioje plokštumoje, o ne vertikalėje. Daugelyje modernių namų, kurių lubos yra 2,4 m ar net 2,7 m, lubos paprastai yra per žemos tokiems žemiems šviestuvams šioje vietoje, tačiau jei turite 3 m ar aukštesnes lubas, tuomet tikrai galite pasirinkti bet ką, kas jums patinka.

Internetu gali užsisakyti bet kokį jums patinkantį šviestuvą su pristatymų į namus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai