32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosKitą savaitę Kanarų salose vyks karinio jūrų laivyno pratybos

Kitą savaitę Kanarų salose vyks karinio jūrų laivyno pratybos

- Advertisement 3-


Šį mėnesį Ispanijos karinis jūrų laivynas Gran Kanarijos ir La Palmos apylinkėse surengs dvejas mokomąsias pratybas MARSEC-23, kuriose daugiausia dėmesio bus skiriama kovai su narkotikų kontrabanda ir tarša Kanarų salose.

Vakar (antradienį) Gynybos ministerija išplatino pranešimą, kuriame informavo, kad kovos su narkotikų kontrabanda pratybos vyks vandenyse prie pietinių Gran Kanarijos salų nuo pirmadienio 22nd gegužės iki penktadienio 26 d. Šiose pratybose Muitinės priežiūros direktorato pavaduotojo (DAVA) ir Karinių jūrų pajėgų pastangomis bus imituojama operacija, kurios metu bus sulaikytas ir įlaipintas laivas, įtariamas gabenantis narkotikus iš Pietų Amerikos..

Antrosios pratybos La Palmoje vyks gegužės 31 d., trečiadienį, kai bus imituojamas incidentas šiluminėje elektrinėje, kurio metu bus sužeisti žmonės ir išsiliejęs kuras tiek jūroje, tiek uosto vidaus vandenyse.

ststŠių pratybų tikslas – pagerinti koordinavimą ir bendradarbiavimą ekstremalių situacijų, susijusių su dideliu nukentėjusiųjų skaičiumi, atvejais ir kovojant su jūros tarša.

undefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai