26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaOraiKetvirtadienį Tenerifėje galimas lietus, o visose Kanarų salose - debesuoti orai

Ketvirtadienį Tenerifėje galimas lietus, o visose Kanarų salose – debesuoti orai

- Advertisement 3-


Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) duomenimis, rytoj (ketvirtadienį) Kanarų salose galima tikėtis daugiausia debesų. Tenerifėje ir vakarinėse salose galimas nedidelis lietus, temperatūra išliks gana stabili, o vėjas visame regione iš esmės bus silpnas.

Jūros sąlygų atžvilgiu numatomas skirtingo stiprumo vėjas, kuris pakrantėse gali būti nuo 1 iki 3 balų stiprumo. Numatoma, kad jūra bus rami arba su nedidelėmis bangomis, o šiaurės vakarų bangavimas sieks iki 2 metrų aukščio.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Toliau pateikiama orų prognozė visoms saloms ketvirtadieniui:

Diena numatoma daugiausia giedra, dienos pabaigoje protarpiais atsiras aukštų debesų. Vakarinėje pakrantėje gali pasitaikyti žemų debesų. Aukščiausia temperatūra išliks beveik nepakitusi, o žemiausia šiek tiek pakils. Numatomas nestiprus, permainingas vėjas, pajūryje pūs gūsiai.

Aukščiausia temperatūra: 24 °C, žemiausia – 14 °C.

Dieną vyraus daugiausia giedri orai, vėliau protarpiais atsiras aukštų debesų. El Cotillo vietovėje galimi kai kurie žemi debesys. Temperatūra keisis minimaliai, šiek tiek sumažės maksimalios ir šiek tiek padidės minimalios temperatūros. Vėjas iš esmės bus silpnas, daugiausia šiaurės rytų, su pakrantės vėjeliu.

Temperatūra: aukščiausia – 24 °C, žemiausia – 15 °C.

Diena numatoma daugiausia giedra arba mažai debesuota, ryte ir dienos pabaigoje, ypač salos šiaurėje ir rytuose, bus mažai debesuota. Antroje dienos pusėje taip pat gali pasitaikyti aukštų debesų tarpsnių. Temperatūra išliks palyginti stabili, šiek tiek sumažės maksimali temperatūra vidutinio aukščio ir viršūnių zonose. Vėjas iš esmės bus nestiprus, daugiausia šiaurės rytų, su pakrančių vėjeliu;
Aukščiausia temperatūra: 25 °C, žemiausia – 17 °C.
Šiauriniame šlaite protarpiais bus debesuota, centrinėmis dienos valandomis dangus bus giedras. Kituose rajonuose dangus bus daugiausia giedras, o popietės metu šalies gilumoje galimi debesys, dėl kurių retkarčiais kils nedideli ir pavieniai lietūs. Temperatūros pokyčiai bus minimalūs: aukščiausia temperatūra šiek tiek sumažės, o žemiausia šiek tiek padidės. Vėjas iš esmės bus nestiprus, daugiausia šiaurės rytų, su pakrantės vėjeliu. Centrinėse viršukalnėse pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas, kiek stipresnis pirmoje dienos pusėje.


Temperatūra: aukščiausia temperatūra 25 °C, žemiausia 19 °C.
undefined

- Advertisement 4-

Naujausi