25.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaLa PalmaKetverių metų berniukas tragiškai žuvo nuskendęs baseine

Ketverių metų berniukas tragiškai žuvo nuskendęs baseine

- Advertisement 3-


Vakar (antradienį) La Palmos mieste Los Llanos de Aridane esančiame privačios valdos baseine nuskendęs ketverių metų berniukas mirė, pranešė Nepaprastųjų situacijų koordinavimo centras (CECOES).

Jie pranešė, kad gavo skubų iškvietimą ir į vilą išsiuntė policiją, greitosios pagalbos automobilius ir budintį teismo medicinos gydytoją, kurie visomis išgalėmis stengėsi išgelbėti berniuko gyvybę, tačiau, deja, buvo per vėlu ir jie galėjo tik konstatuoti jo mirtį.

Civilinė gvardija (Guardia Civil) pradėjo tyrimą dėl įvykio priežasčių, o berniuko kūnas išvežtas skrodimui, kad būtų patvirtinta mirties priežastis.

24 MIRTYS NUSKENDUS KANARŲ SALOSE iki gegužės mėnesio:

Kanarų salose iki gegužės mėnesio iš viso užregistruotos 24 mirtys nuo skendimo, t. y. aštuoniomis daugiau nei per tą patį 2021 m. laikotarpį, kai nuskendo 16 žmonių.

Gegužės mėnesį dešimt žmonių patyrė vienokią ar kitokią nelaimę jūroje arba baseinuose, iš jų keturi mirė nuskendę, du buvo sunkiai sužeisti, o keturi – vidutiniškai sužeisti.

Be žmonių, kurie neteko gyvybės, dar trys buvo sunkiai sužeisti, penki – sunkiai, 20 – vidutiniškai sužeisti, o 15 žmonių buvo išgelbėti nenuskendę. Iš viso gelbėjimo tarnybos suteikė pagalbą 68 žmonėms, nukentėjusiems nuo nelaimingų atsitikimų vandenyje.

71 proc. žuvusiųjų buvo užsieniečiai, 42 proc. suaugusieji, 29 proc. vyresni nei 60 metų ir 29 proc. nepilnamečiai.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai