24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKelionių organizatorius Novaturas atnaujina skrydžius į Tenerifę

Kelionių organizatorius Novaturas atnaujina skrydžius į Tenerifę

- Advertisement 3-

Baltijos šalių kelionių organizatorius „Novaturas“ praėjusį antradienį paskelbė, kad skrydžiai į Tenerifės ir Egipto kurortus bus atnaujinti jau pirmąjį 2021 metų ketvirtį. Skrydžiai į Tenerifę atnaujinami iš visų Baltijos šalių, tuo tarpu į Egipto kurortus keliautojai pateks tik iš Estijos.

,,Dėl epidemiologinės situacijos atostogų sezonas šiais metais prasideda ne sausio, kaip įprasta, o vasario mėnesį, todėl pirmieji skrydžiai į salą numatomi penktadienį, vasario 5-ąją dieną“, – praneša kelionių organizatoriaus atstovas spaudai.

Pranešime pažymima, jog ,,tai, kad atnaujiname keliones į Kanarų salas, planuodami nuoseklią skrydžių programą iki pat balandžio, yra teigiamas ženklas. Jis rodo pirmuosius turizmo rinkos atsigavimo požymius“.

Novaturo grupės vadovė Audronė Keinytė pažymi, kad ,,jeigu situacija ir epidemiologinės sąlygos bus palankios, pavasario viduryje planuojame išplėsti savo pasiūlymą keliautojams, įsigijusiems atostogų paketus į Graikiją, Bulgariją ir kitas populiarias turistines kryptis“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai