30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų turizmo skyrius skelbia informacinę kampaniją viešbučiams ir lankytojams dėl įsipareigojimų Covid...

Kanarų turizmo skyrius skelbia informacinę kampaniją viešbučiams ir lankytojams dėl įsipareigojimų Covid 19 testavimui

- Advertisement 3-

Kanarų turizmo skyrius skelbia informacinę kampaniją viešbučiams ir lankytojams dėl įsipareigojimų Covid 19 testavimui
https://www3.gobiernodecanarias.org/noticias/turismo-de-canarias-inicia-una-campana-informativa-para-clientes-y-alojamientos-sobre-la-obligatoriedad-del-test/

Kanarų salos – saugi kelionių kryptis

Maksimaliam saugaus ir kokybiško poilsio užtikrinimui bei žemo užsikrėtimų skaičiaus salyne išlaikymui, šioje apgyvendinimo įstaigoje jūs privalote pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad esate atlikęs Covid-19 testą ir jo rezultatas parodė neigiamą rezultatą.

Testas turi būti atliktas per pastarąsias 72 valandas ir būti pripažintu jūsų šalies ar Europos Sąjungos sveikatos priežiūros institucijų.

Dokumentas yra privalomas visiems, vyresniems nei 6 metų amžiaus keliautojams, norintiems apsistoti bet kurioje Kanarų salose esančioje apgyvendinimo įstaigoje.

Galite pateikti elektroninę arba popierinę dokumento versiją.

Dokumente turi būti nurodyta testo atlikimo data ir laikas, asmeninė testuojamojo informacija, įgalioto centro, atsakingo už patikrinimą, duomenys ir neigiamas Covid-19 rezultatas.

Šis dokumentas nėra būtinas asmenims, turintiems specialią kelionių dokumento formą, kurioje įrodoma, kad keliautojas atvyko į Kanarų salas ne vėliau, kaip prieš 15 dienų. Dokumentas taip pat nėra reikalingas Kanarų salų rezidentams, kurie nebuvo išvykę iš salų per pastarąsias 15 dienų. Tiek keliautojai, tiek rezidentai turi patvirtinti, kad tuo laikotarpiu nejautė jokių Covid-19 simptomų.

Apgyvendinimo įstaiga pasilieka pilną teisę nesuteikti paslaugų tiems keliautojams, kurie nepateikia reikalaujamo dokumento.

Išimties tvarka ir jeigu jūs esate pasirengęs atlikti diagnostinį tyrimą, mes suteiksime išsamią informaciją apie artimiausią įgaliotąjį centrą, kuriame turėsite galimybę atlikti Covid-19 testą. Tokiu atveju mes leisime jums apsistoti minimaliam laikui, reikalingam testo rezultato gauti. Jūs negalėsite palikti savo apgyvendinimo vietos iki kol negausite tyrimo rezultatų.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai