24.6 C
Tenerife
Šeštadienis, 8 gegužės, 2021
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salų Vyriausybės atnaujinti apribojimai pramogų verslui

Kanarų salų Vyriausybės atnaujinti apribojimai pramogų verslui

- Advertisement 3-

Vakar vykusioje spaudos konferencijoje Julio Pérez pranešė apie Valdančiosios Tarybos nutarimą, kuriuo nuspręsta sumažinti pavojaus lygį Tenerifėje nuo 2-ojo (geltonas šviesoforo signalas), iki 1-ojo (žalias šviesoforo signalas). Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Covid-19 pandemijos paplitimo mažėjimą saloje. Likusiose Kanarų archipelago salose pavojas lygis išliko nepakitęs.

Nepaisant to, karnavalinio laikotarpio metu saloje bus taikomos išskirtinės saugumo priemonės. Tai reiškia ne tik įsigaliojančią komendanto valandą, prasidėsiančią 22:00 valandą, bet ir visų renginių, tokių kaip festivaliai, vakarėliai ir pan., draudimą. Ši taisyklė galioja visose salose, nepriklausomai nuo pavojaus lygmens.

Pagal ankstesnius apribojimus, draudžiami buvo tik masiniai renginiai ir naktinis gyvenimas (kuris vis dar lieka draudžiamu) bei renginiai, kuriuose skatinamas tarpasmeninis bendravimas (klubai, karaoke barai).

Šiandien, penktadienį, Kanarų salų leidinyje Boletin Oficial (BOC), numeriu BOC-S-2021-030 paskelbta, kad šiuo metu ryškėja specifiškesnis poreikis kuo griežčiau kontroliuoti ,,susibūrimus skatinančią“ veiklą tokiose įstaigose, kaip barai, restoranai, kavinės bei terasos.

Pranešime skelbiama: ,,Bet kokia veikla, skatinanti masinius susibūrimus bei tarpasmenino saugaus atstumo nesilaikymą ir apsauginių veido kaukių nedevėjimą, pavyzdžiui, vakarėlių, šokių, karaokės, karnavalo, konkursų, gyvos muzikos koncerto, metu yra griežtai draudžiama”.

Šie apribojimai taikomi siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui karnavaliniu laikotarpiu, kaip tai įvyko per kalėdinį laikotarpį. Taisyklės galioja visoms saloms, nepriklausomai nuo pavojaus lygmens. Įmonėms, prieš vykdant bet kokią veiklą, patariama pasitarti su savo teisiniais konsultantais, kad būtų išvengta nemalonių, ginčytinų situacijų.

Be to vis dar reguliuojamas asmenų, negyvenančių viename namų ūkyje susibūrimas. Didžiausias leistinas susibūrusiųjų skaičius regionuose, kur pavojaus lygis siekia 1 arba 2 – šeši asmenys. 3 pavojaus lygio teritorijose – keturi. 4 pavojaus teritorijose – du. Visos viešojo maitinimo įstaigos privalo užverti savo duris ne vėliau kaip 22:00, Lanzaroteje darbo laikas sutrumpintas iki 18:00.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai