25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salų vyriausybė skiria svarbią paramą viešojo maitinimo ir turizmo verslams

Kanarų salų vyriausybė skiria svarbią paramą viešojo maitinimo ir turizmo verslams

- Advertisement 3-

Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres ir viceprezidentas Román Rodríguez, šiandien spaudos konferencijoje pristatys pagalbos priemonių paketą, remiantį labiausiai Covid-19 sveikatos krizės paveiktus sektorius.

Vyriausybės šaltinių teigimu, šios priemonės bus „labai svarbios”, jos apibūdinamos, kaip gerokai pranašesnės už paskelbtąsias kituose Ispanijos regionuose. Siūloma tiesioginė pagalba barams, kavinėms, restoranams ir turizmo sektoriui, taip pat mokesčių skolų ir pačių mokesčių mokėjimo atidėjimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vakar, vyriausybės atstovas spaudai Julio Pérez, pranešė, kad visos pagalbos priemonių paketo sąlygos priimtos ir patvirtintos. Jo prioritetinė savybė – ,,lengvas valdymas bei greitas prieinamumas”. Buvo atsižvelgta į pagrindinį tikslą – pasiekti mažas įmones, kurios susidūrė su didžiausiais sveikatos krizės sunkumais. J. Pérez teigimu: „Mes norime, kad įmonės ir vėl taptų veiksmingos”.

Antradienį R. Rodríguez nurodė, kad tiesioginė pagalba, suteikiama turizmo sektoriui, MVĮ ir savarankiškai dirbantiems asmenims, bus orientuota į ,,pastovias įmonių patiriamas išlaidas, kurios daugeliui iš jų, po komercinės veiklos sulėtėjimo arba visiško jos sustabdymo, tapo nepakeliama našta”.

Susitikęs su Viešbučių Valdymo Asociacijos „Ashotel” atstovais, finansų ministras teigė, kad jie ,,supranta subtilią situaciją, kurią išgyvena daugelis įmonių; išties jie yra ištikti krizės dėl saugos priemonių įvedimo, kuriomis buvo siekta užkirsti kelią pandemijos plitimui”.

R. Rodríguez taip pat teigė, kad priemonės apims fiskalinius pokyčius, kuriais siekiama palengvinti mokesčių mokėtojų įsipareigojimus, pavyzdžiui, mokesčių atidėjimą ir mokesčių nepriemoką.

Kalbant apie tiesioginę pagalbą, autonominė vykdomoji valdžia nusprendė jas apibrėžti, pastarosiomis savaitėmis patikrinusi, ar centrinė valdžia ,,neskyrė per mažai paramos turizmo sektoriui”, vienam iš labiausiai krizės paveiktų ir labiausiai paveikusių Ispanijos, ypač Kanarų salų, BVP.

Viceprezidentas primena, kad „Kanarų salos, kovai su Covid-19 pandemijos padariniais, išskyrė didesnę išteklių dalį, nei visos kitos autonominės bendruomenės”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock