30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salų vyriausybė pratęsia laikiną kovos su kovidu priemonių spaketą iki rugsėjo...

Kanarų salų vyriausybė pratęsia laikiną kovos su kovidu priemonių spaketą iki rugsėjo mėn.

- Advertisement 3-


Vakar (ketvirtadienį) Kanarų salų valdančioji taryba pritarė, kad iki 2022 m. rugsėjo 30 d. vidurnakčio būtų pratęstas laikinas kovos su Kovidu priemonių, taikomų skirtingiems pavojaus lygiams, t. y. talpos apribojimams, skirtingiems uždarymo laikams ir grupių dydžiams, sustabdymas. Ankstesnis pratęsimas baigėsi praėjusią naktį, todėl šis įsigalioja be jokių trikdžių, kaip skelbiama šiandienos BOC’e. Vyriausybė teigė, kad dėl pratęsimo susitarta dėl stabilios epidemiologinės padėties išlaikymo nuo paskutinio susitarimo sudarymo balandžio 28 d.

Kita priežastis – birželio 6 d. įsigaliojęs Įstatymas Nr. 2/2022, kuriuo nustatomas teisinis pavojaus sveikatai režimas ir Kovid-19 pandemijos Kanarų salose kontrolės ir valdymo priemonės, nuo dekreto Nr. 11/2021, kuriuo nustatomas teisinis pavojaus sveikatai režimas ir pandemijos kontrolės ir valdymo priemonės, kuris yra panaikintas.

Naujasis įstatymas įsigaliojo vakar, paskelbus jį BOC, kuriuo keičiamas pandemijos vertinimo ir kontrolės būdas ir kuris yra kitas oficialus deeskalacijos žingsnis.

Naujojo susitarimo priėmimas:


Šiuo naujuoju reglamentu panaikintas laikinas ribojančių priemonių, taikomų įvairiais sveikatos pavojaus lygiais, sustabdymas, kurį nustatė ir pratęsė Valdančioji taryba šių metų kovo 24
ir balandžio 28th dienomis. thDėl šios priežasties buvo būtina priimti naują Vyriausybės susitarimą, kad, atsižvelgiant į epidemiologinės situacijos stabilumą, minėtų priemonių taikymas būtų laikinai sustabdytas.

Pakeitus Kovid-19 priežiūros ir kontrolės strategijos kryptį, atsižvelgiant į dabartinės epidemiologinės situacijos pokyčius, buvo nustatyti nauji rizikos vertinimo rodikliai.

Duomenys apie koronaviruso plitimą rodo, kad, nepaisant vakcinos teikiamos apsaugos, vis dar yra gyventojų sluoksnių, kurie išlieka pažeidžiami ir kuriems gali išsivystyti sunkios klinikinės būklės, todėl pastangos turėtų būti sutelktos į šių žmonių apsaugą.

undefined

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai