26.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salose užregistruoti 49 nauji koronaviruso protrūkiai, su 335 užsikrėtusiais iš kurių...

Kanarų salose užregistruoti 49 nauji koronaviruso protrūkiai, su 335 užsikrėtusiais iš kurių 30 gydomi ligoninėse.

- Advertisement 3-

Vakar Sveikatos apsaugos ministerija pranešė apie 49 naujus koronaviruso protrūkius, kurie iš viso paveikė 335 žmones. 30 iš jų teko perkelti į ligonines, 4 mirė. Didžioji dauguma naujų protrūkių įvyko Tenerifėje – 36. ​​8 užregistruoti Gran Kanarijoje, 3 Lanzarote, 1 El Hierre.

Kalbant apie protrūkių vietas, Sveikatos apsaugos ministerija išskyrė šias – 20 darbo vietose, 18 šeimos aplinkoje, 7 socialiniame rate, 3 nelegalių emigrantų tarpe, 1 slaugos namuose. Didelė įtaką šeimos aplinkai padarė protrūkiai, nutikę darbo vietose ir socialiniame rate.

Kita vertus, Sveikatos apsaugos ministerija ramina, kad didžiausia dalis protrūkių susiję su vos keliais susirgimais. Iš visų įvykusių protrūkių Tenerifėje, užregistruoti tik 4, kurių metu susirgo daugiau nei 15 žmonių. 2 protrūkiai susiję su socialine/šeimynine aplinka, 2 – darbo/šeimynine aplinka.

Be to, tęsiamas 24 protrūkių, jau paskelbtų ankstesnėmis savaitėmis, epidemiologinis stebėjimas.

Protrūkiai ligoninėse. Du koronaviruso protrūkiai registruoti Nuestra Señora de Candelaria Universitetinėje ligoninėje, vis dar kenčia 8 žmonės. Viename iš protrūkių, yra pasekmės šeimos aplinkoje – 5 apsikrėtę asmenys, 1 iš jų mirė. Kitas protrūkis paveikė 3 ne sveikatos apsaugos darbuotojus.

Lygiai taip pat po Insular-Maternal-Infant ligoninės komplekse nustatytų protrūkių 2 pacientai išgijo, o kiti 2 protrūkiai lieka neaktyvūs, daugiau naujų atvejų nebuvo užregistruota. Iš viso iki vakar dienos buvo užregistruoti 12 užsikrėtusių darbuotojų, iš 57 esančių šioje grupėje atvejų, bei 53 užsikrėtę pacientai, iš kurių 7 mirė.

El Hierre El Hierre visi, antradienį surinkti mėginiai, buvo išsiųsti į Tenerifę dėl neįprastai didelio net 60 per dieną užregistruotų naujų koronaviruso atvejų skaičiaus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai