24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaOraiKanarų salose prasideda rugpjūčio mėnesiui nebūdingi orai – atkeliauja lietūs

Kanarų salose prasideda rugpjūčio mėnesiui nebūdingi orai – atkeliauja lietūs

- Advertisement 3-

Išskyrus kelias trumpas karščio bangas, šios vasaros orai nebuvo tokie, kokių paprastai sulaukiame Kanarų salose. Primename, kad praėjusį savaitgalį vyravo prastos jūrinės sąlygos, o šią savaitę dangų virš salų dengia debesys. Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) prognozuoja lietų.

Vakaruose esančių salų (Tenerifėje, La Palma, La Gomera ir El Hierro) šiaurėje dalyje bus debesuota. Dienos pabaigoje vidaus rajonuose, ypač šiaurės rytuose, numatomas negausus lietus. Likusiuose regionuose bus giedra arba mažai debesuota.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Oras atšils Kanarų salų pietuose. Tenerifėje bus ne daugiau kaip +29°C, o El Hierro – ne mažiau kaip +18°C laipsnių šilumos.

Šiandien, ypač antroje dienos pusėje, pūs šiaurės rytų vėjas. Stipraus vėjo gūsių sulauksime pietryčių šlaite ir šiaurės vakaruose. Dienai įsibėgėjus, vėjas stiprės ir rytiniame šlaite.

Las Palmas provincijoje (Gran Kanarijoje, Lanzarotėje ir Fuerteventūroje) vyraus debesuoti orai. Po pietų salų gilumoje šiek tiek išsigiedrys. Aemet teigimu, antroje dienos pusėje šiaurines vietoves skalaus silpni lietūs. Kituose regionuose bus giedra, arba mažai debesuota. Po pietų Lanzarote ir Fuerteventuros pietuose bei pietryčiuose bus lengvai debesuota.

Oro temperatūra šiek tiek pakils. Las Palmas de Gran Kanarijoje bus ne daugiau kaip +25°C laipsniai šilumos. Vėjas ir vėl pūs iš šiaurės rytų pusės. Pirmoje dienos pusėje jis bus stipresnis viršūnėse, o antroje – žemose pietryčių ir vakarų šlaitų vietose. Šių salų pietvakarinėse pakrantėse pūs lengvas vėjas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos