32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salose parduodami 46 dideli viešbučiai

Kanarų salose parduodami 46 dideli viešbučiai

- Advertisement 3-


Nekilnojamojo turto portalo „Idealista” duomenimis, į Kanarų salas sugrįžtantis normalus gyvenimas ir turizmo stiprumas paskatino viešbučių savininkus pateikti savo kompleksus rinkai, ieškant naujų savininkų, kurie galėtų juos padaryti pelningus.

Iš viso šiame salyne parduodami 46 viešbučiai, o tai sudaro tik 5 % iš 838 parduodamų viešbučių visoje Ispanijoje. Andalūzijoje (Kosta del Sol), Katalonijoje (Barselonoje) ir Valensijos bendruomenėje parduodama beveik pusė visų viešbučių, o tokiose provincijose kaip Kuenka, Kordoba ir Almerija viešbučių pasiūla rinkoje padvigubėjo.

Nors parduodami viešbučiai pasiskirstę praktiškai visuose Ispanijos regionuose, Andalūzijoje parduodami 178 viešbučiai, Katalonijoje – 134, o Valensijos bendruomenėje – 90.

Toliau seka Kastilijos ir Leono (78 parduodami viešbučiai), Balearų salų (64), Galisijos (63), Kanarų salų (46), Kastilijos-La Mančos (38) ir Madrido (35) bendruomenės.

Mažiau nei 30 parduodamų viešbučių yra Aragone (29), Astūrijoje (26), Estremadūroje (22) ir Kantabrijoje (15). Kabele pirmauja Navaros (2 viešbučiai), Mursijos, La Riochos ir Euskalijos (po 6 viešbučius) provincijos.

Trijose provincijose viešbučių, kuriuos galima įsigyti, skaičius, palyginti su tuo, kas buvo prieš metus, išaugo daugiau nei dvigubai: tai Kuenka (150 proc.), Kordoba (117 proc.) ir Almerija (114 proc.). Tačiau labiausiai viešbučių sumažėjo Navaroje (-60 %), Segovijoje (-27 %) ir Zamoroje (-25 %).

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai