30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasKanarų salose kainos baruose ir restoranuose pakilo labiau nei bet kur kitur...

Kanarų salose kainos baruose ir restoranuose pakilo labiau nei bet kur kitur Ispanijoje

- Advertisement 3-


Remiantis šiandien (antradienį) paskelbtais rugpjūčio mėn. vartotojų kainų indekso (VKI) duomenimis, Kanarų salose per pastaruosius metus labiausiai visoje Ispanijoje padidėjo barų ir restoranų kainos.

Konkrečiai Kanarų salų viešbučių sektoriaus VKI padidėjo 7,8 %, nuo jų nedaug atsilieka Valensijos bendruomenė (7,2 %) ir Andalūzija (6,8 %). Visi trys regionai viršijo vidutinį metinį šio sektoriaus kainų augimą, kuris yra 6,4 %.

Tuo tarpu mažiausiai per pastaruosius metus barų ir restoranų kainos padidėjo Estremadūroje (5,1 %) bei Mursijoje ir Baskų krašte, kur kainos abiejuose regionuose pakilo 5,6 %.

Įdomu tai, kad rugpjūčio mėn. barų ir restoranų kainų augimas visoje Ispanijoje ir toliau viršijo 6 %, o bendra vartotojų kainų indekso (VKI) infliacijos tendencija buvo tik 2 %.6% metinis padidėjimas.

Vis dėlto, remiantis Ispanijos svetingumo asociacijos apdorotais Nacionalinio statistikos instituto (INE) duomenimis, šis rodiklis išlieka mažesnis už infliacijos lygį, kuris, palyginti su ankstesniu mėnesiu, per metus padidėjo 10,5%.

Bendrai metinis vartotojų kainų indeksas Kanarų salose rugpjūčio mėn., palyginti su ankstesniu mėnesiu, sumažėjo 0,1% ir sudarė 3,5%, kaip rodo šį rytą paskelbti INE duomenys.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai