25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaOraiKanarų salose paskelbti perspėjimai dėl sniego, lietaus ir audrų

Kanarų salose paskelbti perspėjimai dėl sniego, lietaus ir audrų

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybės generalinis saugumo ir nepaprastųjų situacijų direktoratas, remdamasis Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) prognozėmis ir patarimais, paskelbė išankstinį perspėjimą dėl lietaus, audrų ir sniego keliose salose.

Šiąnakt (vasario 5 d., sekmadienį, 1.00 val. nakties) įsigalioja išankstinis perspėjimas dėl sniego Tenerifės ir La Palmos viršukalnėse, esančiose didesniame nei 2 000 metrų aukštyje, kurio galiojimo pabaigos laikas ir data kol kas nenustatyti.

Vyriausybė taip pat paskelbė išankstinį perspėjimą dėl lietaus Tenerifėje, La Palmoje, Fuerteventūroje ir Lansarotėje nuo šios nakties 1.00 val. nakties. Laukiama intensyvios ir vietinės liūties, kuri kils dėl konvekcinės veiklos, su sunkiais debesimis ir išsibarsčiusiais audros branduoliais.

Generalinio saugumo ir nepaprastųjų situacijų direktorato duomenimis, tai daugiausia palies šias keturias salas visą šeštadienį.

ĮSPĖJIMAS DĖL URAGŲ LANZAROTE:

Be to, Lansarotėje paskelbtas geltonas įspėjimas dėl audrų, kurios paveiks vidaus teritorijas, šiaurinius ir vakarinius šlaitus ir kurias gali lydėti nedidelė kruša.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai