25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salose filmuojamas naujas britų "Netflix" serialas

Kanarų salose filmuojamas naujas britų „Netflix” serialas

- Advertisement 3-

La Palmos saloje šiuo metu filmuojamas naujas „Netflix” britų serialas „The Choice”. Tai politinis trileris, kuriame vaidina Julie Delpy („Tamsos riteris”) – išgalvota Prancūzijos prezidentė ir Suranne Jones („Vigilija”) – išgalvota Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė.

Serialo, kurį sukūrė ir prodiusavo Mattas Charmanas (Matt Charman), žinomas iš filmų „Išdavikai” ir „Šnipų tiltas”, centre – tarptautinis Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos vadovų aukščiausiojo lygio susitikimas, kuris susiklosto nesėkmingai, kai pagrobiamas Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės vyras, o Prancūzijos prezidentė šantažuojama.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

– Corey Mylcreest (Bridžertonas) – Matheo Lewis

– Lucian Msamati (Sostų žaidimas) – Kofi Adomako

– James Cosmo (Highlander, Braveheart, Trainspotting) – Maksas, sergantis Daltono tėvas

– Jehnny Beth – Adrienne Pelletier

– Ashley Thomas – Alex Anderson

Siužetas sutirštėja, kai jie įveikia sveikatos krizę, susiduria su rizikingais sprendimais, sprendžia pagrobimų ir šantažo problemas, keliančias grėsmę jų politinei karjerai ir asmeniniam gyvenimui. Serialą sudarys penki epizodai, kurių kiekvienas truks 60 minučių.

Filmavimas prasidėjo Jungtinėje Karalystėje, o paskui persikėlė į La Palmą, kur svarbų vaidmenį atlieka vietos patirtis. Prie šios didelio atgarsio sulaukusios gamybos prisidėjo daugiau nei dešimt vietos įmonių, kurios teikė specializuotas paslaugas.

Naujo serialo premjeros data kol kas nepatvirtinta.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos