25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteKanarų salose esantis apleistas kaimas su rojaus balto smėlio paplūdimiais

Kanarų salose esantis apleistas kaimas su rojaus balto smėlio paplūdimiais

- Advertisement 3-


Mažiausioje iš Kanarų salų visi gyventojai susitelkę Caleta de Sebo kaime. La Graciosoje gyvena šiek tiek daugiau nei 700 gyventojų, visi jie įsikūrę šioje sostinėje, kuri išaugo kaip pagrindinis uostas, jungiantis su kaimynine Lansarotės sala.Tačiau Caleta de Sebo nėra vienintelis salos kaimas. Už šešių kilometrų nuo Caleta de Sebo yra Pedro Barba, nuošali gyvenvietė be nuolatinių gyventojų. Šis apleistas kaimas, kuriame dažniausiai lankosi pasatų vėjų blaškomi paukščiai, yra tarsi civilizacijos miražas su savo smėlio gatvėmis nepaliestos gamtos apsuptyje.

Pedro Barba gali pasigirti ramiu 110 metrų ilgio paplūdimiu, padengtu smėliu ir žvyru. Platus ir ramus kraštovaizdis kviečia lankytojus atsipalaiduoti ramiame vandenyje. Paplūdimys, pavadintas kaimo vardu, yra ramios Graciosos pakrantės dalis, netoliese siūloma kitų įspūdingų vietų, kuriose galima ramiai pasivaikščioti, o po to atsigaivinti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Toliese, į šiaurės rytus, yra Playa del Ámbar, dar vadinamas Playa de Lambra. Šis paplūdimys pasižymi krištolo skaidrumo vandeniu, kurį supa baltos smėlio kopos ir vulkaninės uolos, sudarančios nuostabų tekstūrų ir spalvų kontrastą. Tai laukinė, retai lankoma vieta, puikiai tinkanti atsijungti nuo pasaulio. Dėl šiaurinių vėjų maudytis patartina atsargiai, nes yra stiprios srovės.

Į šiaurės vakarus esantis Playa de Las Conchas yra bene nuostabiausias La Graciosos paplūdimys. Iš šio paplūdimio su baltu smėliu ir raudonais Montaña Bermeja ugnikalnio atspalviais atsiveria kvapą gniaužiantys Montaña Clara salelės vaizdai. Nors bangos čia paprastai būna stiprios, todėl daugumą dienų maudytis čia pavojinga, dėl šio salos kampelio grožio verta čia apsilankyti net ir neįbridus į vandenį.

Daugeliui vienas geriausių La Graciosos paplūdimių yra La Cocina. Šioje 100 metrų ilgio įlankoje, esančioje Montaña Amarilla papėdėje, ramus, turkio spalvos vanduo kontrastuoja su vyraujančiais ochros atspalviais. Ši vieta natūraliai apsaugo nuo vėjo, bangų ir srovių.

The abandoned village in the Canary Islands with paradise white sand beaches

Nardymo entuziastams La Cocina povandeninis kraštovaizdis kupinas jūros gyvūnijos, kuri yra ryškus kontrastas viršuje esančiai ramybei. La Cocina galima pasiekti tik pėsčiomis arba dviračiu, todėl reikia įdėti šiek tiek pastangų, bet už tai atsilyginama nepakartojamu Lansarotės šiaurinės pakrantės vaizdu nuo smulkaus smėlio paplūdimio.

La Graciososos paslėpti brangakmeniai, pradedant apleistu Pedro Barba ir baigiant rojaus paplūdimiais, tokiais kaip Playa del Ámbar, Playa de Las Conchas ir La Cocina, daro šią vietovę unikalia.

Saloje galima nepaprastai pabėgti į gamtą, kur kraštovaizdžio grožis ir aplinkos ramybė suteikia nepakartojamų įspūdžių tiems, kurie nori atsijungti ir pasimėgauti paslėptais Europos lobiais.

undefined

The abandoned village in the Canary Islands with paradise white sand beaches

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos