24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos yra penktas regionas, kuriame įvyksta daugiausia rimtų nelaimingų atsitikimų su...

Kanarų salos yra penktas regionas, kuriame įvyksta daugiausia rimtų nelaimingų atsitikimų su elektriniais motoroleriais

- Advertisement 3-


Kanarų salose užregistruoti aštuoni sunkūs ir mirtini nelaimingi atsitikimai su elektriniais paspirtukais, penki – 2021 m., o 2022 m. – trys, todėl Kanarų salos kartu su Andalūzija yra penktasis Ispanijos regionas, kuriame įvyko daugiausia tokio pobūdžio nelaimingų atsitikimų su šia transporto priemone.

Fundación Mapfre Guanarteme pateiktais duomenimis, pareiškime detalizuojama, kad nuo 2021 m. įvyko du mirtini eismo įvykiai: vienas iš jų – sausio mėnesį Las Palmas de Gran Kanarijoje, kai žuvo 50-metis vyras, važiavęs paspirtuku kartu su kitu asmeniu, o antrasis – Tenerifės pietuose esančioje Aronoje, kai nuo patirtų sužalojimų mirė 80-metis vyras, kuris buvo pervažiuotas.

Tyrime išanalizuoti 385 eismo įvykiai (83 iš jų – sunkūs, 18 iš jų – su žuvusiaisiais), įvykę visoje Ispanijoje su tokio tipo transporto priemonėmis nuo 2021 m. sausio mėn. iki šios dienos

Įstaiga pabrėžė, kad 2021 m., palyginti su ankstesniais dvejais metais, žuvusiųjų skaičius „pastebimai padidėjo“, kartu pabrėždama „didelę pažangą“, kurią daro elektrinių paspirtukų nuomos įmonės, skatindamos vairuotojų ir pėsčiųjų saugumą keliuose, kad padėtų sumažinti tokio tipo eismo įvykių skaičių.

Fundación MAPFRE ir CESVIMAP parengė ataskaitą, kurioje atkreipiamas dėmesys į geriausią praktiką, kurią reikia įgyvendinti, priemones, kurių dėka kai kurioms bendrovėms pavyko sumažinti eismo įvykių skaičių iki 26 %.

Tarp jų svarbiausios yra šalmo dėvėjimas (tai yra teisinis reikalavimas), važiavimas šaligatviais ir pėsčiųjų zonose, automobilių statymas vietose, kuriose jie sukelia mažiausiai nepatogumų kitiems eismo dalyviams, greičio apribojimų laikymasis, iniciatyvos, kuriomis, be kita ko, panaikinamas spaudimas dėl daugelyje bendrovių taikomos mokėjimo už minutę sistemos.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai