25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos tampa patrauklesnės stambiems kino filmams

Kanarų salos tampa patrauklesnės stambiems kino filmams

- Advertisement 3-


Per pastaruosius kelerius metus Kanarų salos tapo filmų filmavimo aikštele, kurioje filmuojama daugybė audiovizualinės produkcijos – nuo kuklių serialų ir nepriklausomų filmų iki daugiamilijoninės Holivudo produkcijos – ir visa tai dėl regione taikomų mokesčių lengvatų. Dabar, Finansų ministerijai priėmus sprendimą panaikinti 50 mln. eurų ribą, kuri anksčiau buvo nustatyta šioms lengvatoms, ši vilionė dar labiau sustiprės.

Iki šiol buvo nustatytos dvi šių mokesčių lengvatų ribos: individuali 36 mln. eurų riba ir kolektyvinė 50 mln. eurų riba. Kitaip tariant, vienas kūrėjas galėjo gauti ne didesnę kaip 36 mln. eurų subsidiją, o bendrai visi salose filmuojami filmai galėjo gauti iki 50 mln. eurų subsidiją.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nuo šiol audiovizualinės produkcijos kūrėjai gali pasinaudoti mokesčių lengvatomis neatsižvelgdami į tai, ar 50 mln. eurų riba buvo viršyta bendrai, ar ne. Šis audiovizualinio sektoriaus mokesčių sistemos pakeitimas užtikrins vietos pramonės atstovams ramybę, nes jie galės naudotis šia paskata nebijodami, kad didžiulis Holivudo projektas gali sunaudoti didžiąją dalį subsidijų.

Ši Ispanijos vyriausybės patvirtinta priemonė padės Kanarų saloms pritraukti dar daugiau didelių audiovizualinių filmų, todėl padidės pajamos, gaunamos iš didelių filmavimo grupių, kurios dalyvauja filmavime, išlaidų.

Kanaru salos tampa patrauklesnes stambiems kino filmams

Per pastaruosius dešimt metų šiomis lengvatomis pasinaudojo ir salose filmavo „Greiti ir įsiutę 6” (Vin Diesel / Paul Walker), „Džeisonas Bornas” (Matt Damon), „Rambo paskutinis kraujas” (Sylvester Stallone), „Hanas Solo” („Žvaigždžių karų” istorija), „Amžinieji” (Angelina Jolie / Kit Harrington) ir „Jūros širdyje” (Chris Hemsworth / Tom Holland), o visai neseniai Guy Ritchie Tenerifėje filmavo Henry Cavill ir Jake Gyllenhaal savo naująjį blokbasterį.

Tačiau, nors tikimasi, kad šis žingsnis padidins Kanarų salų patrauklumą stambiems filmams, jis gali ne tiek daug prisidėti prie tarptautinės salų reklamos. Daugeliu atvejų filmai, filmuojami salų teritorijoje, nesiekia parodyti Kanarų salų; vietoj to salos pakeičia tokias vietas kaip Kuba, Marokas, Sachara ar net kokią nors negyvenamą planetą „Žvaigždžių karų” sagoje.

Kanaru salos tampa patrauklesnes stambiems kino filmams 1

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock