32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos šią žiemą reklamuojamos kaip prieglobstis "sidabriniams plius" turistams

Kanarų salos šią žiemą reklamuojamos kaip prieglobstis „sidabriniams plius” turistams

- Advertisement 3-Kanarų salų turizmo ministerija pradėjo naują kampaniją, kuria siekiama reklamuoti Kanarų salas Vokietijoje kaip „prieglobstį” „sidabriniams plius” turistams, t. y. vyresniems nei 55 metų turistams, kurie žiemos mėnesiais gali apsisaugoti nuo šalčio ir didelių energijos kainų, kurias sukėlė Rusijos invazija į Ukrainą.


Oficialiame pranešime spaudai aiškinama, kad ši kampanija apima kontekstinę reklamą socialinėje žiniasklaidoje, kuri atsirado kaip tiesioginė Kanarų salų reakcija į didelį Vokietijos piliečių susirūpinimą dėl energetikos krizės, taip pat pasinaudojant tuo, kad Vokietijos vyriausybė įgyvendina įvairias pagalbos priemones, skirtas energijos trūkumui sumažinti.


Turizmo ministrė Yaiza Castilla pabrėžė, kad šia vienkartine kampanija tęsiamas darbas „siekiant pritraukti ilgalaikius lankytojus – nišą, kuri labai svarbi Kanarų saloms, nes ji išsiskiria didesne ir geresne turistų apyvarta šioje vietovėje”.


Šios kampanijos tikslinė grupė – Vokietijos piliečiai nuo 55 iki 75 metų amžiaus, kurie turi laiko ir finansinių galimybių ilgam laikui apsistoti Kanarų salose, kurias jau pažįsta iš ankstesnių apsilankymų.


„Siekiame paveikti žmones, kurie jau yra potencialiai suinteresuoti keliauti į salas, kurie nori išvengti šalčio savo šalyje žiemą ir su tuo susijusių didelių energijos sąnaudų, todėl yra pasirengę pratęsti savo viešnagę salyne, kuris žiemos sezono metu siūlo saulę ir gerą orą”, – sakė Castilla.

„Sidabrinio pliuso” turistų profilis: „Sidabrinio pliuso” turistai, kurie jau renkasi Kanarų salas kaip atostogų vietą, tai daro dėl to, kad jos priklauso Europai, dėl aplinkos, kraštovaizdžio, gastronomijos ir dėl komercinių bei kultūrinių pasiūlymų.

Vidutinė jų viešnagės trukmė – 50 dienų, palyginti su devyniomis dienomis, kurias praleidžia visi turistai. Be to, jie vidutiniškai išleidžia 2 907 eurus per kelionę, palyginti su 1 137 eurais, kuriuos išleidžia visi kiti.


80 % „sidabrinių plius” lankytojų neužsisako kelionės per kelionių organizatorių, bet dažniausiai perka skrydį tiesiogiai iš oro linijų bendrovės (73 %) ir patys užsisako apgyvendinimą (54,1 %).


Taip pat tai turistai, kurie keliauja dviese, keliauja į daugiau nei vieną salą ir paprastai sugrįžta į salas; tiesą sakant, jų ankstesni apsilankymai padeda jiems geriau organizuoti kelionę.


Galiausiai, „sidabrinio pliuso” lankytojai yra aukščiau nei vidutiniškai, kai kalbama apie savarankiškas keliones po salyną, lankymąsi vyninėse, turguose, muziejuose ir Kanarų virtuvės patiekalų degustaciją.

 

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai